featured

Back 4 Blood – River of Blood Genişletme Paketi Çıktı

service service
TGOXİ

Back 4 Blood  , birçok kişinin umduğu gibi Left 4 Dead’in  mükemmel manevi halefi olmayabilir, ancak ortak nişancı oyunu başarıdaki adil payını gördü ve geliştirici Turtle Rock Studios, deneyime eklemeler yapmaya devam etti. yeni içerikle. Oyun, Tunnels  of Terror  ve  Children of the Worm ile  şimdiden iki genişleme paketi aldı  ve şimdi üçüncü genişleme paketi de yayınlandı.

River of Blood  adlı yeni içerik parçası, oyuncuların içine dalacağı pek çok şey getiriyor . Bu, kampanyaya 6. Perde’nin eklenmesinin yanı sıra yeni bir oynanabilir Temizleyici, yay kullanan eski Tarikatçı Tala’yı (ilginç bir şekilde, arkadaş canlısı Tallboy’da Jeff adlı bir yardımcıyla birlikte gelir) içerir. Buna ek olarak, genişleme ayrıca sekiz özel karakter görünümü, 12 özel silah görünümü, yeni silahlar, aksesuarlar ve kartlar ekler.

Bu arada, yeni ücretli genişletmenin lansmanıyla birlikte, Back 4 Blood’ın en  son güncellemesi, yeni PvE modu Trial of the Worm’u ücretsiz olarak ekledi.

Back 4 Blood  , PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC’de mevcuttur.

Bir önceki yazımız olan Halo Infinite Aralık Güncellemesi Özel Oyun Güncellemesi başlıklı makalemizde 343 industries, halo infinite ve pc hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Back 4 Blood – River of Blood Genişletme Paketi Çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!