featured

Back 4 Blood’ın Üçüncü Genişlemesi Detaylandırılacak, 6 Aralık’ta Çıkacak

service service
TGOXİ

Geliştirici Turtle Rock Studios, işbirliğine dayalı zombi nişancı oyunu Back 4 Blood’a 3. genişleme paketinde gelen yeni içerikle ilgili ayrıntıları açıkladı. türleri, yeni silahlar, yeni görünümler ve yeni karakterler.

Hikaye , kampanyanın 6. perdesinin eklenmesiyle River of Blood’da devam edecek. Oyunculara ayrıca yeni Ridden’ın yanı sıra 2 yeni varyantı üstlenirken yeni dost müttefik Jeff ve yeni temizlikçi Tala da katılacak. Kaplamalara gelince, oyuncular 8 yeni karakter kaplamasının yanı sıra 12 yeni silah kaplaması bekleyebilirler.

Back 4 Blood , hikayeyi o sırada kampanyanın 5. perdesiyle devam ettiren ikinci genişleme paketi Children of the Worm’un çıkışını Ağustos ayında gördü. Bir yıl önce piyasaya sürülmesinden bu yana oyunda yapılan diğer güncellemeler arasında yeni özellikler, daha fazla içerik ve yaşam kalitesi özellikleri yer alıyor.

Back 4 Blood PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcuttur. 

Bir önceki yazımız olan Biber Öğütücü Devolver Digital Tarafından 2023'te Nintendo Switch ve PC İçin Çıkacağını Duyuruldu başlıklı makalemizde Ahr Ech, Devolver Digital ve nintendo switch hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Back 4 Blood’ın Üçüncü Genişlemesi Detaylandırılacak, 6 Aralık’ta Çıkacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!