featured

Biber Öğütücü Devolver Digital Tarafından 2023’te Nintendo Switch ve PC İçin Çıkacağını Duyuruldu

service service
TGOXİ

Nintendo Switch için Inscryption duyurusunun yanı sıra Devolver Digital, son Indie World Showcase sırasında yeni bir başlık da açıkladı. Ahr Ech tarafından geliştirilen Pepper Grinder , hazinesi çalınan Pepper hakkında yandan kaydırmalı bir aksiyon platform oyunudur. Şimdi gemi enkazı, Grinder adlı bir matkap kullanarak kendisinin olanı almak için dışarı çıktı.

Öğütücünün birkaç farklı amacı vardır, düşmanları devirme, zemini delme ve hatta makineleri ele geçirme yeteneğine sahiptir. Kulağa basit geliyor, ancak treylerin gösterdiği gibi, alanları geçerken, iplerden sallanırken ve düşman izlerini sürerken hassasiyet gerekiyor. Ayrıca, başa çıkmanız gereken gizemli yükselen varlıklar var.

Öğütücüyü yükseltmek için yeni matkap uçları keşfedilebilir ve kullanılabilir ve Pepper’ı daha güçlü hale getirmek için mücevherler ve diğer para birimleri kazanabilirsiniz. Ayrıca yolculuk sırasında yeni alanlar keşfedebilir ve çıkartmalar toplayabilirsiniz.

Pepper Grinder , 2023’te Nintendo Switch ve Steam üzerinden PC için çıkıyor. Önümüzdeki aylarda daha fazla ayrıntı ve oynanış için bizi izlemeye devam edin.

Bir önceki yazımız olan AEW: Fight Forever Game Pass'e Gelmiyor, AEW Games Açıklıyor başlıklı makalemizde AEW: Fight Forever, nintendo anahtarı ve pc hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Biber Öğütücü Devolver Digital Tarafından 2023’te Nintendo Switch ve PC İçin Çıkacağını Duyuruldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!