gate 3

Baldur’s Gate 3 Oyuncuların tepkisi üzerine Kedisini Tıraş Etti

service service
TGOXİ

Baldur’s Gate 3 oyununun en son düzeltme yaması, oyuncuların sevgilisi olan Majesteleri adlı karakterin kürkünün geri getirilmesine yol açan bir tepkiye neden oldu.

Majesteleri, oyunun Last Light Inn’inde bulunan bir NPC kedisi olarak tanıtıldı. Oyunun ilk sürümünde, Majesteleri, kürksüz bir Sphynx kedisi olarak görünüyordu. Ancak kısa bir süre sonra, bu görünümün yanlışlıkla başka bir oyundaki Sphynx kedisi olan Steelclaw’a benzediği ve bu nedenle bir hata olduğu anlaşıldı.

Baldur’s Gate 3 Geliştiricileri Oyuncuların Tepkisini Önemsiyor

gate 3

Baldur’s Gate 3 geliştiricisi Larian, üçüncü düzeltme yamasında bu hatayı düzeltti ve Majesteleri’nin görünümünü güncelledi. Ancak bu değişiklik, oyuncuların bazılarını rahatsız etti, çünkü kedinin tüysüz görünümüne alışmışlardı.

Geliştirici stüdyo, daha sonra oyunun en son düzeltme yaması olan “Hotfix #8” ile oyuncuların tepkisine yanıt verdi ve Majesteleri’nin kürkünü yeniden ekledi. Aynı zamanda, karakterlerin birbirinden ayırt edilebilmesi için Çelikpençe’nin göz rengini de değiştirdi.

Bu güncelleme, oyunun performansını ve sorunlarını düzeltmekle birlikte, Majesteleri’nin kürkünü geri getirerek oyuncuların isteğine cevap verdi.

Oyuncuların bu değişikliklere verdiği tepki genellikle olumlu oldu ve oyun geliştiricisine teşekkürlerini ileten mesajlar aldılar.

BALDUR’S GATE 3 – DÜZELTME 8 YAMA NOTLARI

 • Yoldaşlar artık envanterlerindeki hikaye öğelerini oyundan çıkarıldıktan sonra oyuncuya aktarmayacak ve Yama 2 davranışını geri yüklemeyecek.
 • Bazen mevcut reaksiyonların metin açıklamalarını göstermeyen reaksiyon açılır pencereleri düzeltildi.
 • Aktif bir atıştan sonra bir diyaloğu dinlerken meydana gelebilecek çok oyunculu bir çökme düzeltildi.
 • Artık bir karakter seviye atlama veya sihirli ayna gibi herhangi bir Karakter Oluşturma oturumundayken gizlice dinleme tetiklenmeyecek.
 • Vulkan’da DEVICE_LOST çökmelerine neden olan bir hata düzeltildi.
 • Animate Dead kullanılarak oluşturulan İskeletlerin, bu konuda uzmanlaşmalarına rağmen menzilli silahlarının eksik olmasına neden olan bir hata düzeltildi.
 • Bir oyuncunun zaten tüm silahlar konusunda uzman olması durumunda Silah Ustalığı Becerisinin eksik olarak görünmesi sorunu düzeltildi.
 • Bölünmüş ekranda karakterleri yeniden atarken oluşan kilitlenme düzeltildi.
 • Hacimsel sis ve malzeme üretimiyle ilgili görsel bir sorun düzeltildi.
 • Geçersiz kayıtlı oyunların oluşturulmasıyla ilgili sorun düzeltildi.
 • Raphael’in saç rengi ve boynuzları yenilendi. Umut Evi bir kez daha moda öncüsü.
 • Githyanki Kadınları için Splint Armor’un gereksiz bazı psikedelik görsel efektlere neden olması sorunu düzeltildi.
 • Bir kez daha Sfenks olan Majestelerini tıraş etti. Steelclaw’ın göz rengi artık tek yumurta ikizi olmayacak şekilde ayarlandı.
 • Raphael’in saç rengini düzelttikten sonraki portreleri düzeltildi. Belki onunla doğmuştur, belki de Avernus’tur.
 • Twitch droplarının PS5’te talep edilememesi düzeltildi .

Bir önceki yazımız olan Cities: Skylines 2'nin konsollara çıkışı 2024 Baharına kadar ertelendi başlıklı makalemizde Cities: Skylines 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Baldur’s Gate 3 Oyuncuların tepkisi üzerine Kedisini Tıraş Etti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!