Cities Skylines 2

Cities: Skylines 2’nin konsollara çıkışı 2024 Baharına kadar ertelendi

service service
TGOXİ

Cities: Skylines 2’nin konsol sürümü ertelendi. Mart ayında duyurulan Cities: Skylines 2, PS5, PC ve Xbox Series X/S (Game Pass dahil) için geliştiriliyor.

Ancak geliştirici Colossal Order ve yayıncı Paradox Interactive tarafından yapılan ortak açıklama, PC sürümünün 24 Ekim’de piyasaya sürülmeye hazır olduğunu, ancak Xbox Series X/S ve PS5 sürümlerinin henüz hazır olmadığını doğruladı.

Cities: Skylines 2’nin Ertelenmesinden Sonra Yapılan Açıklamalar Şaşırttı

1070 Cities Skylines II Announcement Trailer I 00 00 53

Açıklamada şunlar yazıyor: “Merhaba şehir inşası meraklıları. Cities: Skylines II’nin yaklaşan lansmanıyla ilgili bir güncellemeyi sizlerle paylaşıyorum.

“Oyunu 24 Ekim’deki çıkışımıza hazırlamak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Bunu yaparken belirlediğimiz kalite hedeflerine ulaşmak için daha fazla zamana ihtiyacımız olduğunu fark ettik.

“Oyuncularımıza en iyi deneyimi sunmak istediğimiz için Xbox ve PS5’in çıkış penceresini Bahar 2024’e güncelliyoruz. Ek süre, tüm platformlarda kalite ve performansı eşleştirmemize olanak sağlıyor.

“Yakında konsol sürüm penceresinde daha fazla güncelleme paylaşacağız. Optimizasyon çalışmaları devam ederken minimum ve önerilen bilgisayar özelliklerini de güncelliyoruz. Başka sorularınız varsa lütfen SSS bölümümüzü burada bulabilirsiniz.

“Bu arada, 24 Ekim’de PC oyuncularını hayallerindeki şehirleri inşa etmeye davet etmekten heyecan duyuyoruz.”

Cities: Skylines 2, Paradox’un açıklamasına göre “karar verme becerilerinizi zorlayacak ve hayallerinizdeki şehirleri inşa etmenize olanak sağlayacak” bir oyundur. Şehriniz gelişecek ve kararlarınıza tepki verecek dinamik bir dünyayı içerir. Şehri hem işletmelerin hem de sakinlerin ve turistlerin ilgisini çekecek bir metropol haline getirmek için yaratıcılığınızı ve stratejik planlama becerilerinizi kullanmanız gerekecek.

Yerleşim mahallelerinden hareketli şehir merkezlerine kadar birçok olasılık sunar. Şehri yönetmenin karmaşıklıkları arasında gezinin ve vatandaşlarınızın ihtiyaç ve taleplerine ayak uydurun.

Bir önceki yazımız olan Minecraft Dungeons Desteği Sona Eriyor başlıklı makalemizde Minecraft hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Cities: Skylines 2’nin konsollara çıkışı 2024 Baharına kadar ertelendi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!