featured

Fallout 5 Unreal Engine’de Böyle Görülebilir.

YouTube'un 'Carlos Milite'ı, Unreal Engine 5'te bir Fallout oyununun nasıl görünebileceğine dair bize fikir verebilecek bir video paylaştı. Bu kısa motor içi videoda Fallout: T-45d Power Armor'un yanı sıra Fallout da bulunuyor:

service service
TGOXİ

YouTube’un ‘Carlos Milite’ı, Unreal Engine 5’te bir Fallout oyununun nasıl görünebileceğine dair bize fikir verebilecek bir video paylaştı. Bu kısa motor içi videoda Fallout: T-45d Power Armor’un yanı sıra Fallout da bulunuyor: Poseidon Enerji Benzin İstasyonu ve Enclave Eyebot.

Şimdi göreceğiniz gibi, bu hayran videosunun (Fallout 4 veya Fallout 76’ya göre) en büyük faydası aydınlatmanın kendisidir. UE5’in yetenekleri sayesinde bu basit ortam gerçekten harika görünebilir.

Bildiğimiz kadarıyla Bethesda, The Elder Scrolls 6’nın çıkışından sonra Fallout 5 üzerinde çalışacak. Yani bu, en az on yıl uzakta. Neyse ki o zamana kadar Creation Engine bunlardan daha iyi görseller sunabilecek. Ya da en azından ben öyle umuyorum.

Neyse, bu videoyu çok hoş buldum bu yüzden sizinle paylaşmaya karar verdim. Ve yine beklentilerinizi yumuşatmalısınız. Bu hayran videosunda Fallout oyunlarından çok fazla sahne veya ortam bulunmuyor. Söylediğim gibi, Fallout’un UE5’te nasıl görünebileceğine dair bize bir fikir verebilir. Ve hayır, bu Fallout 4’ün UE5’te yeniden yapımı veya yeniden düzenlenmesi anlamına gelmiyor.Bildiğimiz kadarıyla Bethesda, The Elder Scrolls 6’nın çıkışından sonra Fallout 5 üzerinde çalışacak. Yani bu, en az on yıl uzakta. Neyse ki o zamana kadar Creation Engine bunlardan daha iyi görseller sunabilecek. Ya da en azından ben öyle umuyorum.

Neyse, bu videoyu çok hoş buldum bu yüzden sizinle paylaşmaya karar verdim. Ve yine beklentilerinizi yumuşatmalısınız. Bu hayran videosunda Fallout oyunlarından çok fazla sahne veya ortam bulunmuyor. Söylediğim gibi, Fallout’un UE5’te nasıl görünebileceğine dair bize bir fikir verebilir. Ve hayır, bu Fallout 4’ün UE5’te yeniden yapımı veya yeniden düzenlenmesi anlamına gelmiyor.

Unreal Engine 5’ten bahsetmişken aşağıdaki hayran projelerine de göz atmalısınız. Örneğin, Dark Souls  ve  Dark Souls 3’ün son derece havalı bazı sadık remaster’larını bulabilirsiniz . Birkaç gün önce  Oyuncak Hikayesi 2’nin muhteşem bir yeniden yapımını da paylaşmıştık . Ayrıca STALKER’ın hayranlar için yeniden yapımı olan muhteşem bir versiyonu da var ki, göz atmaya değer. Ayrıca STALKER’ın hayranlar için yeniden yapımı olan muhteşem bir versiyonu da var   ki, göz atmaya değer. UE5’teki Grand Theft Auto 6 hayran konseptini de kaçırmayın  ; oldukça etkileyici. Bu ayın başlarında Grand Theft Auto San Andreas  ve  GTA 3’ün hayran versiyonlarının yanı sıra bir  Uncharted hayran oyununu da paylaşmıştık  . Ayrıca UE5’te Unreal Gold’un hayran remaster’ı da var  . Ayrıca Final Fantasy 9’un tam remake videosunu da izlemelisiniz  .

Need for Speed ​​Carbon  ve  Tony Hawk’s Underground  da bazı harika yeniden yapımlara kavuştu. Ve eğer bu yeterli değilse,  Rayman 3 ,  Death Stranding ,  Fallout 4 ,  The Elder Scrolls V: Skyrim’s Solitude ,  Grand Theft Auto 4 ,  Need for Speed: Most Wanted ,  Fallout 4 ,  Resident Evil 1 ,  Skyrim’s Winterhold  ve için hayran yeniden yapımları da mevcut. Silent Hill 3’ün Lakeside Eğlence Parkı . Ayrıca Unreal Engine 5’te Zelda: Ocarina of Time için Studio Ghibli tarafından stilize edilmiş bir teaser da var  . Pek çok UE5 hayranının yeniden yapımı var, değil mi? Hepsi gerçekten harika olduğundan, onlara bir saat vermenizi öneriyoruz.

Tadını çıkarın ve daha fazlası için bizi izlemeye devam edin!

Bir önceki yazımız olan Yeni Mortal Kombat 1 Kameo Karakteri Sızdırıldı: Harumi Hasashi Olarak Geliyor başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Fallout 5 Unreal Engine’de Böyle Görülebilir.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!