Blockchain

Heyecanla Beklenen Blockchain İş Simülasyonu Gelecek Ay Çıkıyor

service service
TGOXİ

Populous, Fable ve Black & White’ın yaratıcısı Peter Molyneux’un son oyunu önümüzdeki ay çıkacak.Legacy, blockchain teknolojisine dayalı, çok beklenen bir web3 iş simülasyon oyunu olarak adını sektöre yazdırdı.

Blockchain oyun yayıncısı Gala Games’e göre: “Kendi arazinizde işinizi kurma ve yönetme şansına sahip olduğunuzda, sahiplik ve yaratıcılık ön plana çıkıyor. Oyuncular arazi parçalarının yanı sıra arazilerinin ne kadar nadir olduğuna karşılık gelen ‘Eski Tapu Anahtarları’na da sahip olacaklar.

Bu Yapım Blockchain Dünyasına Adapte Olmamızı Sağlayacak

 Blockchain

Gala Games, “Tapu Anahtarları, Toprak Sahibi oyuncuların ‘ortaklara’ (F2P oyuncuları) gerçek ödüller kazanmaları için yetki vermesine olanak tanıyor” diye iddia ediyor. Oyunda hâlâ arazi sahibi olmak isteyen oyuncular, bunları NFT pazaryeri OpenSea’den satın alabilirler; fiyatları şu anda 6000 ila 40 dolar arasında değişmektedir.

Legacy, NFT ve blockchain çılgınlığının zirvede olduğu 2021 yılının sonlarında duyuruldu. “Legacy, yaratıcı bir girişimcinin rüyasının gerçekleşmesidir; oyuncuların kendi işlerini kurmaları, çok çeşitli olasılıklardan kendi ürünlerini tasarlamaları ve dünyanın daha önce hiç görmediği bir iş imparatorluğu yaratmaları için bir fırsattır.” Molyneux o sırada blogunda bir yazısında söyledi.

O zamandan bu yana kripto para piyasası büyük bir çöküş yaşadı ve bazıları iyileşme belirtileri gösterdiğini iddia etse de birçok yatırım uzmanı piyasanın oldukça değişken olduğu konusunda uyarıyor.

Molyneux’un stüdyosu 22cans tarafından yaratılan Legacy, onun 2014 yapımı video oyunu Godus’u konu alıyor; bu oyun, bugüne kadar Steam’de hâlâ ‘erken erişim’de olmasına rağmen neredeyse tamamen terk edilmiş, erken erişimli bir Tanrı oyunu.

Godus’tan önce Molyneux, Curiosity: What’s Inside the Cube?’u yayınladı. Bu mobil oyun, dünyanın dört bir yanındaki oyuncuların, her blok ortaya çıkana kadar bir küpe dokunmak için birlikte çalıştıklarını gördü.

Oyuna dokunan son oyuncu, sonunda Godus’ta ‘tanrı’nın rolü olduğu ve oyun gelirinin küçük bir kısmı olduğu ortaya çıkan “hayatını değiştirecek” bir ödül alacaktı. Kazanan, Edinburgh sakini Bryan Henderson sonuçta hiç para kazanmadı.

Bir önceki yazımız olan Fall Guys'da Epic Games İşten Çıkarmalarınından Etkilenen Yapımlar Arasında başlıklı makalemizde Epic Games hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Heyecanla Beklenen Blockchain İş Simülasyonu Gelecek Ay Çıkıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 30 Eylül 2023, 19:05

    […] Cities: Skylines 2, Paradox’un açıklamasına göre “karar verme becerilerinizi zorlayacak ve hayallerinizdeki şehirleri inşa etmenize olanak sağlayacak” bir oyundur. Şehriniz gelişecek ve kararlarınıza tepki verecek dinamik bir dünyayı içerir. Şehri hem işletmelerin hem de sakinlerin ve turistlerin ilgisini çekecek bir metropol haline getirmek için yaratıcılığınızı ve stratejik planlama becerilerinizi kullanmanız gerekecek. […]

    Cevapla
Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!