featured

Battlefield 2042’nin En Yeni Geliştirme Güncellemesi, 3. Sezonda Gelen Yeni Silahları Açıklıyor, Uzmanları ve Sınıfları Yeniliyor

service service
TGOXİ

DICE, Battlefield 2042’nin yaklaşan üçüncü sezonuyla ilgili ayrıntıları yeni bir geliştirme güncellemesinde yayınladı. Videoda, geliştirme ekibinin üyesi Alexia Christofi, yaklaşmakta olan Uzman ve Sınıflar yenilemesi, oyuna gelen yeni silahlar, harita yeniden çalışmaları ve oyunun dördüncüsü için planlar dahil olmak üzere oyunun çeşitli yönleri hakkında ayrıntılara giriyor. mevsim.

Battlefield 2042 Sezon 3, Battlefield: Bad Company’nin XM8 LMG’sini ve Battlefield 3’ün A-91’ini geri getirecek . Stüdyo ayrıca Silah Yeterlilikleri ile ilgili testlerini ve Uzman ve Sınıfların yenilenmesiyle nasıl çalıştıklarını detaylandırdı. Geliştirme güncellemesinin üst sınırı, Kaleidoscope, Renewal ve Orbital gibi diğer yenilenen haritalarla daha uyumlu olacak Manifest ve Breakaway haritalarının yenilenmesiyle ilgili ayrıntılar.

Battlefield 2042’nin 3. Sezonu Kasım ayı sonlarında başlaması bekleniyor. Uzmanlara yönelik güncelleme ve Sınıfların geri dönüşü, 2023’ün başlarında yapılması planlanan 3.2 Yaması’nda yayınlanacak.

EA ve DICE kısa süre önce Battlefield 2042’nin EA’nın abonelik hizmeti EA Play’e geleceğini duyurdu . Uzantı olarak, bu aynı zamanda çok oyunculu nişancının, hizmetlerinin bir parçası olarak EA Play aboneliğini de içeren Xbox Game Pass Ultimate’da mevcut olacağı anlamına geliyor.

Bir önceki yazımız olan Back 4 Blood'ın Üçüncü Genişlemesi Detaylandırılacak, 6 Aralık'ta Çıkacak başlıklı makalemizde Back 4 Blood, pc ve ps4 hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Battlefield 2042’nin En Yeni Geliştirme Güncellemesi, 3. Sezonda Gelen Yeni Silahları Açıklıyor, Uzmanları ve Sınıfları Yeniliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!