marvel

Bir Marvel FPS Oyunu Geliştiriliyor Olabilir!

service service
TGOXİ

İnternette dolanan bir söylentiye göre yeni bir Marvel oyunu geliştiriliyor olabilir. Şu anda Marvel, Marvel 1943: Rise of Hydra da dahil olmak üzere beş oyun lisanslıyor, bu yeni oyun şirketin kanatları altında belirsiz bir yayın tarihi olmaksızın beşinci oyunu olacak. Bu, adı belirsiz Iron Man ve Black Panther oyunları, Wolverine ve Blade ile yer alacak.

Şirketin oyu bölümü 2009 yılında kuruldu, ancak kataloğunun en eski izleri 1982’de Atari 2600’de Spider-Man’in yayınlanmasıyla 1982’ye kadar uzanıyor. Dört on yıl sonra şirket birçok başarılı AAA başlığı piyasaya sürerken, Snap gibi mobil oyunlar oyunculara ellerinin içinde sürekli içerik sunmaya devam ediyor.

Marvel FPS Oyunu Oyuncular Arasında Heyecan Yarattı

marvel

Marvel Evreni’nde tanıtılan birinci kişi nişancı oyunu, hayranların geçmiş sürümlerle alışık olduğu şeyden farklı bir perspektif sunabilir. Örümcek Adam 2 büyük bir başarıydı, fakat oyunculara farklı bir yaklaşım sunmak için risk alınmasını teşvik edici. Ancak, çevrimiçi dolaşımda dolaşan birçok söylenti gibi, bilgilerin NetEase tarafından bir duyuru ile resmi olarak açıklanana kadar tuzla değerlendirilmesi en iyisidir.

Birinci kişi nişancı oyunları aynı zamanda mikro işlemlerle birlikte gelir, bu da NetEase için yabancı bir şey değildir. Hem Super War hem de Snap, ek içerik satın almak için mikro işlem sistemi seçeneği olan mobil oyunlardır ve birinci kişi nişancı oyunları da aynı özelliklere sahiptir. Yeni bir türde bir Marvel oyunu birçok kişi için cazip olabilirken, bazıları Rivals’ın Fortnite gibi bir oyuna dönüşebileceğini, oyuncuların üstünlük kazanmak veya haftanın yeni estetiğini satın almak isteyen bir pazarla çektiğini bekliyor.

2025 ve sonrası için planlanan birçok yayının aksine, şirketin tek kişilik aksiyon oyunlarından başka sunacak bir şeyi yok. Eğer Rivals gerçekleşirse, alışılagelmişin dışına çıkacak ve şirketin oyun evreninde yeni bir bölümü temsil edecek. Şirket, yıllar içinde birçok hata yaptı, Marvel Avengers beklentilerin altında performans gösterirken, Guardians of the Galaxy ise karışık eleştiriler aldı. Birinci kişi bu oyunu, hayranların aradığı şey olabilir ve AAA bütçesi ve etrafında oluşturulan hype’ın değip değmeyeceği zaman gösterecek.

Bir önceki yazımız olan Epic Games'in 7. Gizemli Oyunu Belli Oldu! başlıklı makalemizde Epic Games, oyun ve pc hakkında bilgiler verilmektedir.

1
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Bir Marvel FPS Oyunu Geliştiriliyor Olabilir!

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!