featured

Bir sonraki günlük ücretsiz Epic Games Store oyunu, görünüşe göre güvenilir bir sızıntı kaynağı tarafından ortaya çıktı.

service service
TGOXİ

Raw Fury’nin hücre gölgeli açık dünya oyunu Sable şu anda 19 Aralık 08:00 PT / 11:00 ET / 16:00 GMT’ye kadar Epic Games Store’da ücretsiz olarak sunuluyor ve bu noktada – sızıntıya göre – Them’s Fightin ile değiştirilecek Sürüler.

Sızdıran, ücretsiz oyunları doğru bir şekilde sızdırmakla ünlüdür. En önemlisi, Eylül 2021’den bu yana neredeyse her ay PS Plus serilerini doğru bir şekilde sızdırıyorlar).

Them’s Fightin’ Herds, Smash Bros’a benzer, tüm dövüşçülerin toynaklı hayvanlar olduğu bağımsız bir dövüş oyunudur. Başlangıçta 2020’de PC’de yayınlandı , ancak Ekim 2022’de konsollarda yayınlandı.

Epic Games Store şu anda ’15 Günlük Ücretsiz Oyunlar ‘ kampanyasının ortasında ve her gün farklı bir oyun ücretsiz olarak sunuluyor.

Them’s Fightin’ Herds, Bloons TD 6, Horizon Chase Turbo, Costume Quest 2 ve Sable’ın ardından öne çıkan beşinci ücretsiz oyun olacak.

Her oyun bir günlüğüne ücretsizdir ve ardından başka bir ücretsiz oyunla değiştirilir. Epic Games Store, 29 Aralık’a kadar her gün bir gizemli oyunu ücretsiz verecek.

Mağaza ayrıca şu anda yıllık tatil indirimini sürdürüyor ve 5 Ocak 2023’e kadar %75’e varan indirimler sunuyor.

Bu indirimlere ek olarak Epic , satış sırasında 14,99 $ / 11,99 £ / 14,99 € veya üzeri tam oyun satın alımlarında %25 daha indirim sunuyor.

%25 indirim, bir veya daha fazla uygun oyun içeren her alışveriş sepetine otomatik olarak uygulanacaktır. Ön satın alımlarda, DLC veya sezon geçişleri gibi oyun eklentilerinde veya oyun içi para birimlerinde çalışmaz.

Bir önceki yazımız olan Xbox, Kişiselleştirilmiş Oyun İçi Reklamlar için Patent Aldı başlıklı makalemizde Microsoft, pc ve Xbox One hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Bir sonraki günlük ücretsiz Epic Games Store oyunu, görünüşe göre güvenilir bir sızıntı kaynağı tarafından ortaya çıktı.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 24 Ağustos 2023, 17:44

    […] Xbox, Steam, GOG ve Epic Games Store gibi platformlarda hala bu yıl içinde çıkacağına dair listelemeler bulunsa da, resmi Stalker […]

    Cevapla
Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!