featured

Borderlands 3, 16 Milyondan Fazla Satış Yaptı

service service
TGOXİ

Hikayesi, konusu, diyalogu ve benzeri hakkında ne söyleyeceğinizi söyleyin, Gearbox Software’in Borderlands 3’ü 2K Games için hala en hızlı satan oyun. Yayıncı Take-Two Interactive, Q2 2023 mali sonuçlarında da aynı şeyi doğruladı ve yağmacı atıcının 16 milyondan fazla sattığını kaydetti. Geçen Şubat ayında 15 Milyondan fazla sattığı bildirildi (Ağustos ayında hala böyleydi).

Franchise, önceki 75 milyondan 77 milyonun üzerinde sattı. Borderlands 3’ün başarısına rağmen , Borderlands 2 , 2K Games için en çok satan oyun olmaya devam ediyor. Ağustos’taki 26 milyon adetten bugüne kadar yaklaşık 27 milyon adet satıldı.

Gearbox’ın bir sonraki oyunu için Borderlands serisini tekrar ziyaret edip etmeyeceğini, özellikle de Tiny Tina’s Wonderlands’in başarısı göz önüne alındığında, zaman gösterecek. Gearbox Entertainment CEO’su Randy Pitchford , yan ürünün “hem kritik hem de ticari olarak tüm hedef beklentilerimizi paramparça ettiğini” açıkladı. Gearbox’ta gelecekteki deneyimler “zaten geliştiriliyor”, ancak bunun daha fazla DLC mi yoksa bir devam oyunu mu olduğu bilinmiyor. Bu arada daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin.

Bir önceki yazımız olan God of War Ragnarok – Birinci Gün Yama Notları Diyaloglar, Sinematikler ve Daha Fazlası için Düzeltmeleri Açıklıyor başlıklı makalemizde ps4, ps5 ve savaş tanrısı ragnarok hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Borderlands 3, 16 Milyondan Fazla Satış Yaptı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!