featured

Call of Duty: Modern Warfare 2, 10 Günde 1 Milyar Dolar Geliri Aştı

service service
TGOXİ

Call of Duty , 2021’de Vanguard’ın mükemmel olmayan performansıyla  kapalı bir yıl geçirdi  ancak bu yılki girişle sarkaç geri döndü gibi görünüyor. Çıkışından sonraki üç gün içinde  Call of Duty: Modern Warfare 2  800 milyon doların üzerinde gelir elde etti ve şimdi Activision başka bir önemli dönüm noktasını geçtiğini duyurdu .

Call of Duty: Modern Warfare 2 , lansmanından sadece 10 gün sonra 1 milyar doları aştı. Bu , aynı dönüm noktasına ulaşması 15 gün süren 2012’deki  Call of Duty: Black Ops 2’yi  geride bırakarak bugüne kadarki en hızlı satan  Call of Duty oyunu yapıyor.

Modern Warfare 2  , piyasaya sürülmesinden bu yana  tüm dünyadaki oyuncular tarafından 200 milyon saatin üzerinde oynandı ve tüm platformlarda şimdiden bir milyardan fazla çok oyunculu maç oynandı.

Activision Blizzard CEO’su Bobby Kotick, “Geliştiricilerimiz, tüm Activision Blizzard ekibimizle birlikte, dünya çapındaki yüz milyonlarca oyuncumuza hizmet etme konusundaki sarsılmaz taahhüdümüzün bel kemiğidir” diyor. “ Call of Duty ekiplerimizin olağanüstü çabalarından ve Modern Warfare 2  ile elde ettikleri rekorlardan  gurur duyuyorum  . Dünyayı neşe, eğlence ve rekabetin heyecanıyla birbirine bağlamak başarımızın anahtarıdır. Modern Warfare 2  , bunu milyonlarca oyuncuya her zamankinden daha hızlı ve daha fazla memnuniyetle sağladı.”

Call of Duty Genel Müdürü Johanna Faries, “ Modern Warfare 2’yi yönlendiren inanılmaz ivme , Call of Duty topluluğunun enerjisinin ve tutkusunun doğrudan bir yansımasıdır ” diyor . ” Modern Warfare 2  ve  Warzone 2.0’ın gelecek hafta lansmanı için eşi görülmemiş düzeyde bir destek beklerken , dünyanın en iyi oyuncu topluluğu için tekrar sunmak için motive oluyoruz.”

Daha önce, Modern Warfare 2’nin  serinin bugüne kadarki en büyük PlayStation Store lansmanından keyif aldığı da duyurulmuştu  .

Oyun incelememizde, “ Call of Duty: Modern Warfare 2 , son birkaç Call of Duty oyununu geride bırakıyor, ancak gerçekten harika olma potansiyeline direniyor ” diyerek 7/10 puan verdik . İncelemenin tamamını buradan okuyun .

Call of Duty: Modern Warfare 2  , PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC’de mevcuttur. Çıkarma tabanlı çok oyunculu mod DMZ ve  Call of Duty: Warzone 2.0  da bu hafta tam olarak tanıtılacak . İkincisi, yukarıda belirtilen platformlar için 16 Kasım’da başlıyor. Bu arada  Modern Warfare 2  , 2023’te Sıralamalı Oyun’u ekleyecek .

Bir önceki yazımız olan Diablo 4 Nisan 2023'te Çıkacak – Söylentiler başlıklı makalemizde Blizzard Entertainment, diablo 4 ve pc hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Call of Duty: Modern Warfare 2, 10 Günde 1 Milyar Dolar Geliri Aştı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!