featured

Diablo 4 Nisan 2023’te Çıkacak – Söylentiler

service service
TGOXİ

2023’ün çıkış takvimi şu anda dolu görünüyor, ancak şu anda önümüzdeki yıl piyasaya sürülmesi planlanan bir dizi büyük yeni sürüm arasında bile,  Diablo 4  en yüksek profilli gelecek sürümlerden biri olmalı. Blizzard Entertainment, aksiyon RPG’si için henüz belirli bir çıkış tarihini resmi olarak açıklamasa da, bu cepheyle ilgili bazı ayrıntılar ortaya çıkmış gibi görünüyor.

XboxEra’dan Nick Baker kısa süre önce bir podcast’te  Diablo 4’ün  Nisan 2023’te piyasaya sürüleceğini iddia etti ve bu, Windows Central’ın kendi raporunda doğruladığı bir şey. Blizzard Entertainment’ın, lansmanından önce oyun için bir “medya saldırısı” başlatacak olan Aralık ayındaki The Game Awards’da çıkış tarihini açıklayacağı iddia ediliyor.

Rapor, lansman duyurusu ile birlikte birden fazla premium dijital ve fiziksel sürümün de açıklanacağını iddia ederken, ön siparişlerin aynı anda yayınlanacağı iddia ediliyor. İlginç bir şekilde, oyunun ön sipariş bonuslarından biri, tam lansmanından çok önce Şubat ayında açık betasına erişim olacak gibi görünüyor. Elbette, Blizzard daha önce  Diablo 4’ün  sezonluk bir lansman sonrası modeli izleyeceğini doğrulamıştı ve Windows Central’ın raporu, Sezon 1’in 2023’ün 3. çeyreğinde piyasaya sürüldükten birkaç ay sonra başlayacağını belirtiyor.

Diablo 4  , PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC için geliştirilmektedir.

Bir önceki yazımız olan Overwatch 2 – Bir Sonraki Kahraman Açıklaması Bugün Overwatch Ligi Büyük Finallerinde Geliyor başlıklı makalemizde Blizzard Entertainment, nintendo anahtarı ve Overwatch 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Diablo 4 Nisan 2023’te Çıkacak – Söylentiler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!