featured

Call of Duty: Modern Warfare 2’nin Kanada’daki Fiziksel Xbox Kopyaları Baskı Hatası Nedeniyle Onu PlayStation En Çok Satan Olarak Tanıttı

service service
TGOXİ

Call of Duty: Modern Warfare 2  PC ve konsollar için çıktı ve (muhtemelen) milyonlarca kişinin elinde ve deneyimin kendisinin artıları ve eksileri şu anda açıkça topluluk için ana konuşma noktaları olsa da, ilgili bazı eğlenceli bilgiler lansmanı için de ortaya çıktı.

Örneğin, Twitter’da @charlieINTEL tarafından tespit edildiği gibi,  Call of Duty: Modern Warfare 2’nin  Xbox sürümünün fiziksel kopyaları Kanada’da mayıs ayında satın alınmış gibi görünüyor, burada bir baskı hatası nedeniyle kapağın arkasında  Call of “PlayStation’da en çok satan franchise” olarak Duty serisi.

İki platform arasındaki rekabet göz önüne alındığında, hata şüphesiz en azından bir kıkırdamaya neden oluyor – Microsoft’un önerdiği Activision Blizzard’ı satın almasının  Call of  Duty’yi Xbox ve PlayStation arasında bir çekişme noktası haline getirdiğini düşündüğünüzde daha da fazla.

Call of Duty: Modern Warfare 2  şu anda PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC’de mevcut.

Bir önceki yazımız olan Alan Wake 2 Planlandığı Gibi 2023'te Çıkıyor başlıklı makalemizde Alan Wake 2, alan wake remastered ve Codename Condor hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Call of Duty: Modern Warfare 2’nin Kanada’daki Fiziksel Xbox Kopyaları Baskı Hatası Nedeniyle Onu PlayStation En Çok Satan Olarak Tanıttı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!