featured

Call of Duty: Modern Warfare 2’nin Söylentili Harita Paketi, Kampanya DLC’sini de İçeriyor – Söylentiler

service service
TGOXİ

Call of Duty: Modern Warfare 2 bu ayın sonlarında çıkacak ve dijital ön siparişler önümüzdeki hafta kampanyaya erken erişim sağlayacak . Daha fazlasını isteyenler için, kampanya için DLC’nin yapım aşamasında olduğu görülüyor.

Haber, bilinen bir Call of Duty sızıntısı olan Ghost of Hope’un izniyle geliyor . Yakın zamanda, Modern Warfare 2 (2009) gibi serilerdeki haritaları içeren, 2023’ün sonlarında geldiği iddia edilen ücretli bir harita paketi hakkında rapor verdiler . Infinity Ward, Sledgehammer Games ve Treyarch oyunlarından diğer haritaların da dahil edildiği bildiriliyor.

Insider-Gaming’den Tom Henderson, söz konusu haritaları doğrulayamasa da söylentiyi doğruladı. Kampanya DLC’si görünüşe göre bu harita paketiyle birlikte verilecek, ancak hepsi bu kadar değil.

Ghost of Hope ayrıca Modern Warfare 2 için piyasaya sürülmemiş bazı Operatörleri , yani Lionel Messi ve Neymar da Silva Santos Júnior gibi futbolcuları oyun içi dosyalardan sızdırdı. Insider-Gaming, dosyaların yasal olduğunu doğruladı , ancak yeni Operatörler yerine gelecek yılki FIFA Dünya Kupası ile ilgili olabilir. Aşağıdaki tam listeye göz atın:

  • aks
  • Connor
  • Klaus
  • Subay
  • Messi
  • Neymar
  • Pogba
  • Pembe
  • Reyes
  • gromsko

Gelecek yılın harita paketine gelince, Activision, franchise için gelecek yıl “ve ötesinde” premium ücretli içerik sözü vermesine rağmen hiçbir şeyi doğrulamadı . Bu nedenle, Call of Duty: Modern Warfare 2 , çok oyunculu için yeni haritalar, modlar ve daha fazlasını içermesi gereken ücretsiz lansman sonrası içeriği alacak. Önümüzdeki günlerde yol haritası için bizi izlemeye devam edin.

Call of Duty: Modern Warfare 2 Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve PC için 28 Ekim’de çıkıyor. PC sürümüyle birlikte sunulan çeşitli seçeneklere buradan göz atın (Görünüşe göre Overwatch 2 ile aynı telefon numarası gereksinimlerine sahip olacak gibi görünüyor ).

Bir önceki yazımız olan Microsoft, 2021'de Xbox Game Pass'ten 2,9 Milyar Dolar Gelir Elde Etti başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Call of Duty: Modern Warfare 2’nin Söylentili Harita Paketi, Kampanya DLC’sini de İçeriyor – Söylentiler

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!