featured

Callisto Protokolü Lansman Fragmanı Acımasız, Korkunç Bir Macera Kuruyor

service service
TGOXİ

Callisto Protokolü  , hemen hemen tüm gösterilerinden etkilenerek lansmanından önce pek çok kişinin dikkatini çekti ve şimdi yaklaşık birkaç hafta önce piyasaya sürülmesiyle, hayatta kalma korku başlığını çevreleyen heyecan artmaya devam ediyor. . Yayınlanmadan önce, geliştirici Strike Distance Studios ve yayıncı Krafton şimdi bir lansman fragmanı yayınladı. Aşağıda kontrol edin.

Callisto Protokolü  , Jüpiter’in ölü ayında, zorunlu inişin ardından kahraman Jacob Lee’nin esir alınıp yüksek güvenlikli bir hapishaneye atıldığı yerde kuruludur. Bu yeterince kötü değilmiş gibi, korkunç mutantların salgını hapishaneyi tamamen mahvetti ve çok az insanı hayatta bıraktı . Acımasız aksiyona odaklanan ve özellikle korku ve atmosfere vurgu yapan oyun kesinlikle çok iyi şekilleniyor gibi görünüyor.

Striking Distance Stüdyoları,  Callisto Protokolü’nün  kabaca 12-14 saat uzunluğunda olacağını söyledi , ancak “beta yolları” sayesinde oyun aynı zamanda tekrarlanan oynanışları teşvik edecek. Striking Distance Studios ayrıca oyunun korkuya yaklaşımının vahşet , atmosfer ve çaresizlik hissi gibi farklı unsurlarına odaklanan çok bölümlü bir kamera arkası belgesel dizisi yayınlıyor .

Callisto Protocol  , 2 Aralık’ta PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC için başlayacak. PS5 ve Xbox Series X’te 60 FPS performans modu ile başlayacak .

Bir önceki yazımız olan Call of Duty: Modern Warfare 2 ve Warzone 2.0 Battle Pass Yeni Fragmanda Detaylandırıldı başlıklı makalemizde ACTIVISION, CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 2 ve call of duty: warzone 2.0 hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Callisto Protokolü Lansman Fragmanı Acımasız, Korkunç Bir Macera Kuruyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!