featured

Call of Duty: Modern Warfare 2 ve Warzone 2.0 Battle Pass Yeni Fragmanda Detaylandırıldı

service service
TGOXİ

Call of Duty oyuncuları, 16 Kasım’da Call of Duty: Warzone 2.0’ın  lansmanını ve Modern Warfare 2  ile Warzone 2.0’ın ilk sezonunu  getirerek çok yakında sağlıklı bir doz yeni içerik almaya hazırlanıyor  Pek çok yeni içerik eklenecek , ancak en önemli eklemelerden biri yeni Battle Pass sistemi . Activision şimdi de yeni bir fragmanla onunla ilgili yeni detayları ortaya çıkardı.

Önceki  Call of Duty  Battle Pass’ların aksine, yeni Battle Pass doğrusal bir ödül tablosu olmayacak ve bunun yerine birden fazla sektör ve alt sektör içeren kendi ayrı savaş haritasına kurulacak. Oyuncular, haritadaki yollarına karar verebilecek ve belirli ödülleri hedefleyebilecek. Bir sektördeki beş ödülün tamamını tamamlamak, yenisini açacaktır.

Premium Battle Pass’ı satın alırsanız, Operatörler, silah planları ve  Call of Duty  Puanları da dahil olmak üzere 100’den fazla ödüle erişebileceksiniz. Aşağıdaki fragmana göz atın.

Warzone 2.0 ile Modern Warfare 2  ve  Warzone 2.0’ın  ilk sezonu  16 Kasım’da başlayacak.  Warzone 2.0’ın  piyasaya sürülmesinden sonra, orijinal  Warzone  geçici olarak çevrimdışı olacak ve 28 Kasım’da  Call of Duty: Warzone Caldera adıyla yeniden yayınlanacak .

Activision kısa süre önce Warzone 2.0’ın  battle royale ve DMZ modlarındaki yüksek oktanlı aksiyonu gösteren bir fragman yayınladı . Buradan kontrol edin .

Bir önceki yazımız olan MultiVersus 2. Sezon Bugün Başlıyor - Battle Pass Değişiklikleri, Big Head Modu ve Daha Fazlası Açıklandı başlıklı makalemizde Multiversus, pc ve Player First Games hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Call of Duty: Modern Warfare 2 ve Warzone 2.0 Battle Pass Yeni Fragmanda Detaylandırıldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!