featured

Diablo 4 Açık Beta, Seri Tarihinin En Büyüğü

Necromancer ve Sorcerer, 61 milyon saatten fazla oynayan ve 20. seviyeye ulaşan 2.6 milyon oyuncuyla en çok oynanan sınıflardı.

service service
TGOXİ

Sunucu sorunlarına ve yoğun kuyruklara rağmen, Blizzard Entertainment’ın Diablo 4 için yaptığı açık beta , serinin tarihindeki en büyüğüydü. 20. seviyeye ulaşan ve oyun için Beta Kurt Paketi görünümünü kazanan 2,6 milyon oyuncuyla 61 milyon saatin üzerinde oynandı.

29.5 milyardan fazla canavar öldürülürken, oyuncular 46.924.644 ölümden zarar gördü. 1,7 milyondan fazla ölüm Kasap’ın elindeydi, ancak bazıları 576.662’den fazla Kasap ölümüyle patronun üstesinden gelecek kadar güçlüydü. Dünya Patronu Ashava, 10.163.397 oyuncunun ölümüne neden olurken, oyuncular onu 107.426 kez öldürmeyi başardı (bir neredeyse tek başına öldürme dahil).

En çok oynanan sınıflar Necromancer ve Sorcerer idi ki bu pek de şaşırtıcı değil. İlki, Ceset Patlamasını birkaç kez neredeyse sonsuz Kan Sisi ile tetikleyen bir yapıya sahipken, ikincisi Dünya Patronunu Buz Zırhı ile tanklayabilirdi. Gelecekte denge değişikliklerini ve düzenlemelerini bekleyin.

Diablo 4, 6 Haziran’da Xbox Series X/S, Xbox One, PS4, PS5 ve PC için çıkıyor. İlerleme ve oyun sonu, ayrıntıları Nisan ayında yeni bir Geliştirici Güncellemesi canlı yayınında alacak . Microsoft ayrıca , oyunla aynı gün piyasaya çıkacak olan oyun için bir Xbox Series X paketini de duyurdu .

Bir önceki yazımız olan E3 2023 Resmi Olarak İptal Edildi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

1
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Diablo 4 Açık Beta, Seri Tarihinin En Büyüğü

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!