featured

Elden Ring – Düzeltme 1.07.1 Çıktı, Ash of War: Endure Nerfed

service service
TGOXİ

FromSoftware’in Elden Ring’i iki hafta önce oyunun kurallarını değiştiren bir güncelleme aldı ve PvP için ayrı hasar ölçeklendirmesi ekledi. Geliştirici o zamandan beri oyun dengesini daha da ayarlayan konsollar ve PC için 1.07.1 düzeltmesini yayınladı.

İlk olarak, Ash of War: Endure’ın süresini kısaltır. Bunun nedeni, geliştiricinin beklediğinden “oyun dengesi üzerinde daha büyük bir etkiye” sahip olan önceki düzenlemelerdir. Incantation: Inescapable Frenzy’de de bir hata düzeltildi, bu nedenle FP tüketimi artık azaltılmalı.

1.07 Yaması’nın notlarında da bazı hatalar vardı, örneğin Incantation Flame of the Fell God ve Gurranq’s Beast Claw, maalesef yüklenemez. Incantation: Black Blade, sol elden kullanıldığında takip saldırısını da kaçırıyor. Daha sonraki bir güncellemede bir düzeltme geliyor.

Elden Ring şimdi Xbox One, PS4, PS5, PC ve Xbox Series X/S için çıktı. Resmi incelememize buradan göz atın . Son veri madenciliği, gelecekte potansiyel DLC bölgelerine ve ışın izleme desteğine işaret etti – buradan daha fazla bilgi edinin .

ELDEN RING: Yama Notları 1.07.1

En son yamada yer alan Büyük Değişiklikler

Kül Savaşı – Dayan

  • Kısaltılmış etki süresi. 1.07 Yaması’nda yapılan ayarlamaların oyun dengesi üzerinde beklenenden daha büyük bir etkisi oldu.

Büyü – Kaçınılmaz Çılgınlık

  • 1.07 yamasında FP tüketiminin düzgün bir şekilde azaltılmamasına neden olan bir hata düzeltildi.

Bir önceki yazımız olan Mount and Blade 2: Bannerlord Artık PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için Kullanılabilir başlıklı makalemizde Mount and Blade 2: Bannerlord, pc ve Prime Matter hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Elden Ring – Düzeltme 1.07.1 Çıktı, Ash of War: Endure Nerfed

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!