featured

Mount and Blade 2: Bannerlord Artık PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için Kullanılabilir

service service
TGOXİ

2012’de duyurulan ve 2020’de Steam Erken Erişim’e giren TaleWorlds Entertainment’ın Mount and Blade 2: Bannerlord 1.0 sürümü nihayet çıktı . Konsollarda fiziksel sürümleri olan Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5 ve PC için kullanılabilir. Aşağıdaki lansman fragmanına göz atın.

Mount and Blade: Warband’ın devamı niteliğinde olan Bannerlord’un Kalradya kıtası, oynamak için devasa bir sandbox sunuyor. Kalradya imparatorluğunun çöküşünün ardından, en alttan başlıyorsunuz ve istediğiniz her şey olmak için yükseliyorsunuz. Dünya çapında maceraya atıl, paralı asker ol ve çeşitli işleri üstlen ya da tahta çıkıp kral ol.

Tüm bunlar boyunca, bir derebeyliği yönetecek, müttefikler toplayacak, yanınızda savaşmak için koca bir ordu oluşturacak ve kuşatma savaşıyla büyük savaşlara katılacaksınız. Oyuncular ayrıca modlar oluşturabilir ve bunları Steam Workshop aracılığıyla paylaşabilir. Tabii ki, 1.0 sürümüyle bile, gelecek aylarda yeni güncellemeler ve içerik vaat eden TaleWorlds ile daha fazlası var.

Bir önceki yazımız olan Overwatch 2 – Halloween Terror Yeni Fragman Aldı, Yeni Efsanevi Görünümler Tanıtıldı başlıklı makalemizde Blizzard Entertainment, nintendo switch ve Overwatch 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Mount and Blade 2: Bannerlord Artık PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series X/S ve PC için Kullanılabilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!