featured

Epic Games Store Noel Hediyesi Yayında, 5 Ocak’a Kadar Günlük Yeni Ücretsiz Oyun

service service
TGOXİ

Dealabs forumlarında billbil-kun tarafından bildirildiği üzere Epic Games Store Noel Hediyesi geri döndü. 5 Ocak 2023’e kadar yayında ve her gün ücretsiz bir oyun sunuyor. Mevcut ücretsiz teklif , AQUIRIS’in 90’ların arcade yarış oyunlarına saygı duruşu olan Horizon Chase Turbo’dur. Bundan önce, Bloons TD 6 ücretsiz olarak mevcuttu.

Her oyunu almak için bir Epic Games Hesabına ve onları oynamak için Epic Games Başlatıcıya ihtiyacın olacak. Ayrıca vitrinin 2022 Yılbaşı İndirimi de 5 Ocak 11:00 ET’ye kadar yayında. 2.000’den fazla oyunda (bazılarında yüzde 75’e varan indirimlerle) indirimlerin yanı sıra Epic Kuponları da geri döndü. Bunlar, 14,99 ABD Doları veya daha fazla olan tam oyunlarda yüzde 25 indirim sağlar.

Hepsinden iyisi, kuponlar sınırsızdır ve satış bitene kadar uygulanabilir. Steam Kış İndirimi 2022, 22 Aralık’ta başlıyor ve 5 Ocak 2023’e kadar devam ediyor, ancak bekleyemezseniz Epic’in fırsatlarını kontrol etmeye değer olabilir. Daha fazla ayrıntı için buraya gidin.

Bir önceki yazımız olan Amazon ve Sony anlaştı: God of War dizisi geliyor!-Amazon "God of War" Dizisi İçin Çalışmalara Başladı-God of War, Amazon’da Dizi Oluyor! başlıklı makalemizde amazon, god of war ve god of war ragnarok hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Epic Games Store Noel Hediyesi Yayında, 5 Ocak’a Kadar Günlük Yeni Ücretsiz Oyun

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!