featured

Evotinction, PS5’te 60 FPS’yi Hedefliyor, SSD Sayesinde Yükleme Süreleri “Saniyelere Düştü”

service service
TGOXİ

Evotinction’ın  bilimkurgu ortamı, gizliliğe vurgusu ve hackleme mekaniği, şimdiye kadar oyun hakkında gördüğümüz her şeyde umut verici bir tablo çizdi ve oyun birkaç radardan daha fazlasına sıkı sıkıya bağlı olduğu için, soru sıkıntısı yok.

Evotinction’ın PS5’teki  çözünürlük ve performans hedefleri sorulduğunda  , yönetmen ve yapımcı Gu Xingyan, GamingBolt’a, oyunun 60 FPS oyununun yanı sıra konsolda dinamik bir çözünürlüğü hedefleyeceğini, ancak eski özelliklerin şu anda bilinmediğini söyledi. Bu arada oyun, “daha iyi grafikler seçmek” isteyenler için konsolda “ışın izleme gibi bazı gelişmiş işleme özellikleri” için de destek sunacak.

Ayrıca Xinyang’a PS5’in SSD’sini ve bunun  Evotinction’ın  gelişimine nasıl yardımcı olduğunu sorduk ve yanıt olarak, konsolun SSD’si sayesinde oyunun yükleme sürelerinin en fazla saniyeler olduğunu ve bunun özellikle gizli bir oyun için faydalı olduğunu doğruladı. .

PS5’in SSD’si hakkında “Evet, harika” dedi. “Bu, yükleme sürelerimizi saniyelere indirebileceğimiz anlamına geliyor. Gizli bir oyun için harika, çünkü bir oyuncu bir mücadeleyi yeniden denemek veya yeni bir oyuna başlamak istediğinde neredeyse hiç kesinti olmuyor.”

Evotinction  , PS5, PS4 ve PC için 2023 Baharında piyasaya sürülecek.

Bir önceki yazımız olan Harvestella, Nintendo Switch ve PC için Çıktı başlıklı makalemizde Harvestella, Live Wire ve nintendo switch hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Evotinction, PS5’te 60 FPS’yi Hedefliyor, SSD Sayesinde Yükleme Süreleri “Saniyelere Düştü”

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!