featured

Harvestella, Nintendo Switch ve PC için Çıktı

service service
TGOXİ

Farming sim/action RPG Harvestella artık PC (bölgenize bağlı olarak) ve Live Wire of Ender Lilies: Quietus of the Knights tarafından geliştirilen Nintendo Switch için kullanılabilir . Bir ölüm mevsimi olan Wuietusu durdurmak için. Seaslight dünyasına giren oyuncuları görüyor . Aşağıdaki sürüm fragmanına göz atın.

Quietus’un yanı sıra, her biri benzersiz tarifler, mahsuller ve NPC’lerle deneyimlenecek dört mevsim var. Ein olarak oyuncular, Quietus ile başa çıkmak için kaynak ve fon toplamak için çiftçilik yapabilir, balık tutabilir, zanaat yapabilir ve çok daha fazlasını yapabilir. Ayrıca, dövüş için kişinin dövüşe bağlı olarak farklı yetenekler arasında geçiş yapmasına izin veren bir Job sistemi de var. Çeşitli yoldaşlar da yardım etmek için partinize katılacak.

Çitte olanlar için, Nintendo Switch’te tam oyuna aktarılan verileri içeren bir demo mevcuttur. Burada hakkında daha fazla bilgi edinebileceğiniz demo geri bildirimlerine dayalı olarak çeşitli iyileştirmeler yapılmıştır . Ne yazık ki, bunların hiçbiri demo için geçerli değil, bu yüzden dikkatli olun.

Bir önceki yazımız olan Callisto Protocol Docu-Serisi Bölüm 2 Atmosfer ve Gerginliğe Önem Veriliyor başlıklı makalemizde Callisto Protokolü, Çarpıcı Mesafe Stüdyoları ve krafton hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Harvestella, Nintendo Switch ve PC için Çıktı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!