featured

Callisto Protocol Docu-Serisi Bölüm 2 Atmosfer ve Gerginliğe Önem Veriliyor

service service
TGOXİ

Callisto Protocol  , hayatta kalma korku türünün hayranları için kaçırılmayacak bir oyun olacak gibi görünüyor. Oyunun çıkışından bir aydan kısa bir süre önce, geliştirici Striking Distance Studios, oyunun temel direklerinden bazılarını aşan yeni bir sahne arkası belgesel serisi başlattı. Geçen haftaki ilk bölümü oyunun vahşetine odaklandı ve serinin bu sefer atmosfer ve gerilime odaklanan yeni bir bölümü de yayınlandı.

Striking Distance Studios, Callisto Protokolünün yapay zekasından ses tasarımına kadar her şeyiyle ve bu amaç için çok daha fazla çalışmasıyla, yolun her adımında her şeyden önce korkuya odaklanacağını defalarca vurguladı . Bu yeni kamera arkası bölümünde, geliştirme ekibinin üyeleri – ve Sean Cunningham, Robert Kirkman, Alex Gillis ve daha fazlası gibi diğer tanınmış korku yaratıcıları – korkuda atmosferin ve gerginliğin öneminden ve bunların nasıl korkudan nasıl etkilendiği hakkında konuşuyorlar. unsurlar  Callisto Protokolü’nde inşa edilmiştir. Aşağıda kontrol edin.

Callisto Protokolü 2 Aralık’ta PS5, Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC için çıkıyor.

Bir önceki yazımız olan Blood Bowl 3 23 Şubat 2023'te Çıkıyor başlıklı makalemizde Blood Bowl 3, Nacon ve nintendo anahtarı hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Callisto Protocol Docu-Serisi Bölüm 2 Atmosfer ve Gerginliğe Önem Veriliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!