featured

Fortnite 4. Bölüm Yeni Bir Ada, Doom Slayer, Geralt ve Daha Fazlasını Getiriyor

service service
TGOXİ

Fortnite dördüncü bölümünü başlattı ve pek çok kişinin beklediğinden biraz daha erken gelmiş olsa da, yine de beraberinde pek çok büyük değişiklik ve ekleme getiriyor.

En büyük ve en bariz değişiklik, tabii ki, bir maden tesisi, karla kaplı dağlar, iç ve dış mekanların bir karışımı olan terk edilmiş bir çiftlik dahil olmak üzere yeni alanlar ve ilgi noktaları getiren yeni bir haritanın kullanıma sunulmasıdır. , ormanın ortasında huzurlu görünen bir kasaba meydanı ve daha fazlası.

Bir maçın başında birkaç ilgi noktası rastgele sıcak noktalar olarak adlandırılacak – burada oyuncular yüksek nadir silahlar bulmak ve vurmak için ateş edebilecekler. Bu arada, ayrıca bir ilgi noktasının Ele Geçirme Noktasında belirli bir süre kalarak onun kontrolünü ele geçirebilir ve o bölgedeki tüm sandıkları ve rakipleri işaretleyerek takımınızın pankartını sergileyebilirsiniz.

Diğer yeni tanıtımlar arasında, hile yapmak için de kullanılabilen ve oyuncuların sürüş sırasında aynı anda silah kullanmasına izin veren Trail Thrasher arazi motosikleti ve oyunculara bir maç sırasında düzenli aralıklarla rastgele iki silahın verileceği Reality Augments yer alıyor. Gerçeklik, hafif cephane silahları için artırılmış yeniden yükleme hızı, maçın geri kalanında planörün yeniden konuşlandırılması, koşarken çok daha yükseğe zıplayabilme ve daha fazlası gibi çeşitli bonus efektleri artırır.

Ayrıca birkaç yeni silah ve yeni tedarikin yanı sıra, oyuncuların üzerlerine doğru koşarsanız engellerin üzerinden otomatik olarak atlamalarına olanak tanıyan yeni bir hareket yeteneği de var. Bu arada, Bölüm 4’ün lansmanı, ilk sezonu için yeni bir savaş biletini de beraberinde getiriyor. Savaş geçişini satın alanlar “Şovun Yıldızı” Selene kıyafetine anında erişim elde edecekler ve  DOOM’un  Doom Slayer’ı da açılabilir daha yüksek seviyelere dahil olacak. The Witcher’s  Geralt, sezonun ilerleyen zamanlarında gelecek.

4. Bölüm 1. Sezon lansmanına ve sinematik fragmanlarına aşağıdan göz atabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Fortnite, PS5, Xbox Series X/S ve PC'de Önemli Görsel ve Teknik Yükseltmeler Yapıyor başlıklı makalemizde Epic Games, fortnite ve pc hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Fortnite 4. Bölüm Yeni Bir Ada, Doom Slayer, Geralt ve Daha Fazlasını Getiriyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!