featured

Fortnite Ajan Jones konumu nerede? Nerede Saklanıyor?

service service
TGOXİ

Eğer sıkı bir oyuncuysanız, Fortnite Ajan Jones konumunu bilmek isteyebilirsiniz. Fortnite Ajan Jones’un konumunu bu yazımızın devamında öğrenebilirsiniz.

Rehber: Fortnite Ajan Jones konumuRehber: Fortnite Ajan Jones konumu: Ajan Jones V22.40 güncellemesiyle oyuna yeniden eklendi

Rehber: Fortnite Ajan Jones konumu

Ajan Jones, V22.40 güncellemesiyle oyuna yeniden eklendi ve şu anda Jonesy Kalesi’nde dolaşıyor. Bölüm 2 Sezon 6’dan beri oyunda olanları heyecanlandıracak Jump 42 stiline sahip.

Ajan ile herhangi bir zamanda etkileşime geçilebilir veya oyuncular ikinci Cennet Görevleri setini tamamlarken onunla konuşabilir. Ajan Jones ile etkileşime girmeyi seçenlere her biri 100 altın külçe karşılığında bir Cow Catcher (İnek Yakalayıcı) ve bir Taarruz Tüfeği (nadir) satacak.

Rehber: Fortnite Ajan Jones konumuRehber: Fortnite Ajan Jones konumu: Ajan Jones’un yüzde 100 doğma şansı onu diğer karakterlerden ayırıyor

Her ne kadar bu iki eşya kolayca ücretsiz olarak elde edilebilse de, başka bir seçenek olmadığı sürece bunları satın alınması israf olabiliyor. Oyuncuların yaklaşan Pazarlık haftasına hazırlık olarak altın külçelerini biriktirmesi gerekiyor.

Ajan Jones’a dönecek olursak, yüzde 100 doğma şansının onu diğer karakterlerden ayırdığını ve ona benzersiz özellikler kazandırdığını belirtmek gerekiyor. Oyun boyunca asla başka bir görüntüyle yer değiştirmiyor. Bu küçük değişiklik en iyi ihtimalle rastgele gibi görünse de, bunun iyi bir nedeni var.

Rehber: Fortnite Ajan Jones konumuRehber: Fortnite Ajan Jones konumu: Ajan Jones oyunda tamamen kalıcı olacak

Midas Bölüm 2’de Döngü’den kaçmaya çalıştığı için güçlü bir bağlantı var. Ancak teknoloji henüz benzersiz değil çünkü Çarpıştırıcı Hayali Düzen’de inşa edilmişti. Bununla birlikte, Döngü Kırıcı Projesi’nin neyi başaracağı hâlâ bir muamma.

Tanınmış Fortnite teorisyenlerinden AkoAgent, canlı etkinliğin Bölüm 4’ün haritasının Bölüm 2 ve 3 haritalarının parçalarından bir araya getirilmesiyle sona ereceğini öngörüyor. Ancak bu sonuca oyun içinde nasıl ulaşılacağı bilinmiyor.

Ajan Jones, kaç karakter resmi olduğuna bağlı olarak oyunun sonuna kadar oyunda kalacak. O olmasaydı, Reality Zero 6. Sezonun 2. Bölümünde sona erecekti.

Yakın zamanda görevden alınma ihtimali yok çünkü topluluk artık ona deli gibi aşık. Ayrıca, Hayali Düzen ile olan geçmişi göz önüne alındığında, Yedi onu hayatta tutmak için ne gerekiyorsa yapmalı. Onun bilgisi muhtemelen önümüzdeki sezonlarda ve bölümlerde işe yarayacak.

Bununla birlikte, Ajan Jones kesinlikle sadece 4. Bölümde görünmekle kalmayacak, aynı zamanda olay örgüsünün bir sonraki bölümünde de önemli bir rol oynayacak. Bazıları bunu “olay örgüsü zırhı” olarak adlandırsa da Epic Games, Jonesy’nin oyunun başarısı için çok önemli olduğunun farkında.

Fortnite Bölüm 4, Sezon 1’de eski harita geri mi dönüyor?

Eski haritanın tamamının geri dönmesini beklemek büyük ihtimalle hayalcilik olur çünkü Epic Games eski haritanın sadece bir kısmını geri getirdi.

Fortnite Bölüm 3 yayınlandığında ada ters çevrilmişti. Sonuç olarak, Bölüm 2’de mevcut olan şey şu anda mevcut adanın altında olan şeydir.

Bir önceki yazımız olan Online Oyunlarda Ping Sorunu Çözümü başlıklı makalemizde CS GOdonmahız sorunukasmalolOnlineOnline OyunlarPingPing Sorunu Çözümüsteam hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Fortnite Ajan Jones konumu nerede? Nerede Saklanıyor?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 8 Eylül 2023, 12:22

    […] ve sürekli güncellenen içeriği ile geniş bir oyuncu kitlesine sahiptir. 2023 yılında Fortnite‘ı oynamak için gereken sistem gereksinimleri aşağıda […]

    Cevapla
Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!