featured

Forza Horizon 5’in İkinci Genişlemesi Geliştirme Aşamasında, Ayrıntılar 2023 Başında Geliyor

service service
TGOXİ

Forza Horizon 5  , durmadan oynayabileceğiniz türden bir oyundur, ancak elbette,  durmadan oynuyorsanız ve yapacak  işleriniz tükeniyorsa, açıkçası yeni içerik arayışında olacaksınız. Açık dünya yarışçısının ilk genişlemesi Hot Wheels ile  bu yılın başlarında bir kısmını aldık ve neyse ki daha fazlası da yolda.

En son Forza Aylık akışı sırasında geliştirici Playground Games, Forza Horizon 5’in  ikinci DLC’si üzerinde çalıştığını doğruladı . Bununla ilgili ayrıntılar şu anda yetersiz olsa da, geliştirici daha somut bilgilerin 2023’ün başlarında geleceğini söylüyor.

Geliştirici ( Twitter’da @klobrille aracılığıyla) “ Forza Horizon 5’in ikinci genişlemesi üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyoruz ” dedi . “2023’ün başlarında görmeyi bekleyebilirsiniz. Yeni yıla girdikten sonra paylaşacak daha çok şeyimiz olacak.”

Tabii ki, birkaç küçük DLC paketinin yanı sıra iki büyük genişleme ile yeni bir başlığın lansmanını takip etmek, Forza Horizon  serisinin önceki sürümlerde genel olarak izlediği model oldu, bu yüzden bu büyük bir sürpriz değil.

Forza Horizon 5  , Xbox Series X/S, Xbox One ve PC’de mevcuttur. Haziran ayı itibariyle oyun 20 milyonun üzerinde oyuncu topladı . Bu arada, yukarıda bahsedilen  Hot Wheels  genişlemesi , lansmanından sonraki birkaç hafta içinde bir milyondan fazla oyuncu tarafından oynanmıştı .

Bir önceki yazımız olan Sea of ​​Thieves, Lanetli Maceranın Dönüşü'nü Başlatıyor, 17 Kasım'a Kadar Yayınlanacak başlıklı makalemizde Hırsızlar Denizi, Microsoft ve Nadir hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Forza Horizon 5’in İkinci Genişlemesi Geliştirme Aşamasında, Ayrıntılar 2023 Başında Geliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!