featured

Sea of ​​Thieves, Lanetli Maceranın Dönüşü’nü Başlatıyor, 17 Kasım’a Kadar Yayınlanacak

service service
TGOXİ

Nadir, Sea of ​​Thieves için Return of the Damned başlıklı yeni macerasının şimdi yayında olduğunu duyurdu . Macera, 17 Kasım’a kadar oynanabilir. Aşağıdaki sinematik fragmana göz atın.

Return of the Damned , Skeleton Lord Captain Flameheart’ın dönüşü etrafında dönüyor. Oyuncular, Belle ile mi yoksa Alevin Hizmetkarı ile mi ittifak kuracaklarına karar vermelidir.

Oyun, Bewitching Dolls’u ele geçirmeye ve enerjilerini kullanmaya çalışan her iki taraf etrafında dönecek. Bu eşyalar altı Deniz Kalesi civarında bulunabilir ve Belle’e veya Flamme Hizmetkarına teslim edilebilir.

Bir Deniz Kalesi’ni ele geçirmek ve Büyüleyici Bebekleri talep etmek için oyuncuların yeni maceradan seçtikleri tarafı temsil eden yeni bir bayrak almaları gerekecek. Korsan ekipleri, macera devam ederken bayraklarını indirerek diğer korsanları da sabote edebilir.

Sea of ​​Thieves PC, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcuttur. Oyun ayrıca PC ve Xbox Game Pass aracılığıyla da edinilebilir.

Bir önceki yazımız olan Hideo Kojima, Kojima Productions'ın Yaşadığı Sürece Bağımsız Kalacağını Söyledi başlıklı makalemizde Google Stadia, hideo kojima ve Kojima Productions hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Sea of ​​Thieves, Lanetli Maceranın Dönüşü’nü Başlatıyor, 17 Kasım’a Kadar Yayınlanacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!