featured

Hideo Kojima, Kojima Productions’ın Yaşadığı Sürece Bağımsız Kalacağını Söyledi

service service
TGOXİ

Hideo Kojima, Kojima Productions için satın alma tekliflerini reddetti. Brain Structure podcast’inin yakın tarihli bir bölümünde Kojima, stüdyosunun bağımsız olduğunu açıkça belirtti.

Kojima, “ Biz indie olduğumuzu tekrar edeyim ” dedi. “Hiçbir şekilde bağlantımız yok ve kimse tarafından desteklenmiyoruz.”

Kojima daha sonra Kojima Productions’ı satın almak için teklif veren çeşitli şirketlerle temasa geçmekten bahsetmeye devam ediyor.

“Ve her gün dünyanın her yerinden stüdyomuzu satın almam için teklifler alıyorum” dedi. “Bu tekliflerden bazıları gülünç derecede yüksek fiyatlar ama para istediğimden değil. Yapmak istediğim şeyi yapmak istiyorum. Bu yüzden bu stüdyoyu yarattım.”

Kojima, yaşadığı sürece herhangi bir satın alma teklifini kabul etmeyeceğini belirtiyor. “Hayatta olduğum sürece, bu teklifleri asla kabul edeceğimi sanmıyorum” dedi.

Konami’de çalışmakla ilgili sorunlarının iyi belgelenmesiyle, Kojima’nın neden yeniden büyük bir yayıncıyla ilişkiye girmek istemediğini anlamak kolay olabilir.

Kojima ayrıca, bir Death Stranding devam filminin Stadia sürümü olarak tanıtılması da dahil olmak üzere diğer çeşitli söylentilerden de bahsediyor.

Kojima, “Dahası bir devam filmi olan Death Stranding’in Google’a özel bir başlık olma çalışmalarında olduğu söylentisi asılsızdır ve Phil Harrison’ın nihayetinde bunu reddetmesi oldukça imkansızdır” dedi. “Phil’e Death Stranding’in devam filmi yapmak istemekle ilgili hiçbir şey söylemedim. Bu tür bilgileri kimin nereden aldığını bilmiyorum.”

Death Stranding’in devam filminin Stadia’ya gideceğine dair söylentiler Kojima’nın kendisi tarafından vurulmuş olsa da, Kojima Productions ile Stadia patronu Phil Harrison arasında bazı konuşmaların geçtiğini hayal etmek çok zor değil. Ne yazık ki, Stadia’nın gün batımının son duyurusu ile birlikte, ne konuşulduğu hakkında daha fazla ayrıntı duymamız pek mümkün değil.

Kojima Productions şu anda birkaç oyun üzerinde çalışıyor – Death Stranding’in devamı ve Xbox ile ortaklaşa yeni bir oyun .

Bir önceki yazımız olan Elden Ring Dataminer, Potansiyel DLC Boss Dövüşleri için 30 Yeni Bayrak Keşfetti başlıklı makalemizde bandai namco, Elden Ring ve FromSoftware hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Hideo Kojima, Kojima Productions’ın Yaşadığı Sürece Bağımsız Kalacağını Söyledi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!