featured

Elden Ring Dataminer, Potansiyel DLC Boss Dövüşleri için 30 Yeni Bayrak Keşfetti

service service
TGOXİ

Potansiyel Elden Ring DLC’si için kanıtlar , oyunun güncellemeler yoluyla eklenen çeşitli dosyalarını titizlikle inceleyen veri madencileri sayesinde birikmeye devam ediyor . En son kanıtlara göre, veri madencisi Sekiro Dubi, patron dövüşleri için 30 yeni bayrak keşfetti.

Bu, Elden Ring’in nihai DLC’sinde savaşacak 30 yeni patron olacağı anlamına gelmese de, geliştirici FromSoftware’in karşılaşmalarına patronmuş gibi davranan en az 30 oda yaratma çabasından geçtiği anlamına geliyor. kavgalar.

Sekiro Dubi tarafından keşfedilen diğer detaylar arasında yeni saç stili seçenekleri, altı yeni silah, Colosseum adlı yeni bir harita ve “Someone Yet Unseen” başlıklı 16 NPC girişi yer alıyor. İlginç bir şekilde, 16 NPC girişi, DLC’nin yeni patron dövüşlerinden bazılarına atıfta bulunabilir.

Ne FromSoftware ne de yayıncı Bandai Namco, Elden Ring için henüz herhangi bir DLC’yi resmi olarak açıklamadı , bu nedenle herhangi bir söylentide olduğu gibi, bu “ayrıntılar” bir tuz tanesi ile alınmalıdır.

Elden Ring PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcuttur. Daha fazla ayrıntı için incelememize göz atın .

Bir önceki yazımız olan Call of Duty: Modern Warfare 2, 2023'te Oyun Sıralamasında Oluyor başlıklı makalemizde ACTIVISION, CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 2 ve INFINITY WARD hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Elden Ring Dataminer, Potansiyel DLC Boss Dövüşleri için 30 Yeni Bayrak Keşfetti

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!