featured

God of War Ragnarok, Eğlenceli Paskalya Yumurtası ile PlayStation All-Stars Battle Royale Canon’u Yapıyor

service service
TGOXİ

Büyük ve küçük birinci taraf PlayStation sürümlerinin çoğunda olduğu gibi, yakın zamanda piyasaya sürülen  God of War Ragnarok  , diğer Sony oyunlarına atıflar ve paskalya yumurtaları ile doludur. Bazıları belirsiz, diğerleri daha bariz ve özellikle biri son zamanlarda birçok kişinin dikkatini çekti.

Press-Start tarafından tespit edildiği üzere, aksiyon-macera başlığındaki belirli bir paskalya yumurtası, Kratos’un  PlayStation All-Stars Battle Royal  kanonunda görünmesini sağlıyor. 2012’de PS3 ve PS Vita için piyasaya sürülen Super Smash Bros.’tan ilham alan çapraz platform dövüşçüsü ve çeşitli PlayStation (ve üçüncü taraf) serilerinden karakterler rol aldı  Elbette Kratos da bu listenin bir parçasıydı.

Yeterince ilginç bir şekilde,  Ragnarok’ta Kratos ve Mimir oyun sırasında bir sohbet başlatabilir ve Mimir ona bir zamanlar katıldığı “canavarlar, alçaklar, prensesler, ölümsüzler, otomatlar ve tarihin en büyük müzisyeni” ile savaştığı bir turnuva hakkında sorular sorar. Kratos, yarışma hakkında konuşmayı reddediyor, ancak buradaki referans oldukça açık – özellikle söz konusu müzisyen olarak Rapçi PaRappa’ya.

Anlatı yönetmeni Matt Sophos ayrıca Press-Start’a bunun gerçekten de  PlayStation All-Stars Battle Royale’e bir gönderme olduğunu doğruladı. 

God of War Ragnarok  , hem eleştirmenlerden hem de izleyicilerden büyük beğeni toplayarak ve etkileyici satışlardan yararlanarak harika bir başlangıç ​​yaptı .

Bir önceki yazımız olan Control 2 Xbox Series X/S, PS5 ve PC için Duyuruldu başlıklı makalemizde 505 Oyunlar, çare eğlencesi ve Kontrol 2 hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
God of War Ragnarok, Eğlenceli Paskalya Yumurtası ile PlayStation All-Stars Battle Royale Canon’u Yapıyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!