featured

Control 2 Xbox Series X/S, PS5 ve PC için Duyuruldu

service service
TGOXİ

Remedy Entertainment, “daha büyük” Control unvanını , yani Codename Heron’u birkaç ay tartıştıktan sonra , bunun Control 2 olduğunu onayladı . Xbox Series X/S, PC ve PS5 için 505 Games ile birlikte geliştirilen ve yayınlanan orijinal oyunun tam gelişmiş bir devamı. Şu anda konsept aşamasında, Remedy’nin Northlight motoru üzerinde geliştiriliyor.

İlk bütçe 50 milyon Euro’dur ve Remedy IP’nin mülkiyetini elinde tutar. Pazarlama, geliştirme ve lansman sonrası desteğe yapılan yatırımlar ve gelecekteki net gelirler iki şirket arasında eşit olarak bölünecektir. Remedy PC versiyonunu yayınlarken, konsol versiyonları 505 Games tarafından yayınlanacak.

Digital Bros Group eş CEO’ları Rami ve Raffi Galante, “Remedy ile işbirliğimizi derinleştirmekten ve Control’ün başarı hikayesini birlikte sürdürmekten heyecan duyuyoruz . 2019’daki lansmanından bu yana Control , 3 milyonun üzerinde kopya sattı. 505 Games’in bugüne kadar yaptığı en büyük yatırım olan Control , kalbimizde özel bir yere sahip.

“ Control’ü bu kadar uzun ömürlü ve sevilen bir oyun haline getiren tüm oyuncu topluluğuna minnettarız ve Control 2’yi çıkarmak için daha da heyecanlıyız .”

Remedy’nin diğer projeleri arasında Tencent ile geliştirilmekte olan, oynaması ücretsiz bir çok oyunculu oyun olan Vanguard ; Codename Condor , Xbox Series X/S, PS5 ve PC için Control’ün bir PvE çok oyunculu yan ürünü; ve 2023’te piyasaya sürülmesi planlanan Alan Wake 2 . Kontrol 2 için mevcut anlaşma , Remedy’nin bu yılın geri kalanı için görünümünü etkilemeyecek. Bu arada daha fazla güncelleme için bizi izlemeye devam edin.

Bir önceki yazımız olan Valkyrie Elysium Artık PC'de başlıklı makalemizde pc, ps4 ve ps5 hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Control 2 Xbox Series X/S, PS5 ve PC için Duyuruldu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 3 Ekim 2023, 18:53

    […] merak ediliyor. Bu yeni denetleyici, Bluetooth ve Xbox Kablosuz bağlantıları aracılığıyla Xbox Series X/S ve Xbox One konsollarına, PC’ye, cep telefonlarına ve tabletlere bağlanabilme […]

    Cevapla
Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!