featured

God of War Ragnarok PS5 Paketi Açıklandı, Yeni Fragman Yeni Nesil Özelliklerini Tanıtıyor-Turkishgames.net

service service
TGOXİ

God of War Ragnarok’u  yılın en büyük sürümlerinden biri olarak adlandırmak, Sony’nin 2022 için büyük Tatil baskısının merkezinde, merakla beklenen aksiyon-macera devamı ile birlikte, yetersiz kalır . Bu amaçla, lansmanından önce Sony, yeni bir PS5 paketini de duyurdu.

Sınırlı sayıda bir konsolun olmaması hayal kırıklığı yaratsa da ( en azından sınırlı sayıda bir DualSense alıyoruz ), küresel donanım tedarik kısıtlamaları göz önüne alındığında, büyük bir şok olarak gelmiyor. Bu arada paket, oyunla aynı gün piyasaya sürülecek, ancak Sony henüz bunun için bir fiyat açıklamadı.

Bu arada, DualSense’in dokunsal geri bildiriminin uygulanması, yerel 4K görsel, 3D ses desteği ve daha fazlası dahil olmak üzere PS5’teki yeni nesil özelliklerini anlatan God of War Ragnarok  için kısa bir yeni fragman da yayınlandı. Aşağıda kontrol edin.

God of War Ragnarok  , 9 Kasım’da PS5 ve PS4 için çıkıyor. Oyun son zamanlarda altın gitti .

Bir önceki yazımız olan Sea of ​​Thieves, Herald of the Flame Adventure'ı Başlatıyor, 27 Ekim'e Kadar Satışta-Turkishgames.net başlıklı makalemizde sea of thieves hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
God of War Ragnarok PS5 Paketi Açıklandı, Yeni Fragman Yeni Nesil Özelliklerini Tanıtıyor-Turkishgames.net

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!