featured

God of War Ragnarok Sızıntıları “Çok Hayal Kırıklığı” Diyor Cory Barlog

service service
TGOXİ

God  of War Ragnarok’u  yılın en çok beklenen oyunlarından biri olarak adlandırmak çok büyük bir eksiklik olurdu, ancak çıkış yolu tam olarak geliştirici Santa Monic Studio’nun umduğu gibi olmadı. Piyasaya sürülmesinden bir haftadan fazla bir süre önce, oyun bazı perakendeciler tarafından fiziksel kopyaların erken gönderildiğini gördü, bu da oyunla ilgili büyük spoiler ve sızıntıların internetin her yerinde ortaya çıktığı anlamına geliyor.

Tahmin edebileceğiniz gibi,  God of War Ragnarok’un  geliştiricileri durumdan memnun değiller. God of War (2018)  yönetmeni ve Santa Monica Studio’nun kreatif direktörü Cory Barlog,  kısa süre önce Twitter’da durumun “çok hayal kırıklığı yarattığını” söyleyerek hayal kırıklığını dile getirdi. Şimdiden oyunun çıkışına kadar yukarıda bahsedilen spoilerdan kaçacak olan hayranlardan özür diledikten sonra Barlog, “Santa Monica Studio’daki hiçbirimiz işlerin böyle gitmesini hiç istemedik” diye ekledi.

God of War Ragnarok  , 8 Kasım’da PS5 ve PS4 için çıkacak. Oyunla ilgili incelemeler 3 Kasım’da yayınlanacak , bu yüzden oyunla ilgili son kararımız için bizi izlemeye devam edin.

Bir önceki yazımız olan Xbox Boss, Önerilen Activision Satın Alma İşleminin İncelenmesinin “Adil ve Garantili” Olduğunu Söyledi başlıklı makalemizde ACTIVISION, Activision Blizzard ve Microsoft hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
God of War Ragnarok Sızıntıları “Çok Hayal Kırıklığı” Diyor Cory Barlog

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!