featured

Xbox Boss, Önerilen Activision Satın Alma İşleminin İncelenmesinin “Adil ve Garantili” Olduğunu Söyledi

service service
TGOXİ

Microsoft’un önerdiği Activision Blizzard’ı satın alması, son haftalarda yetkililer tarafından büyük bir inceleme altındaydı ve Birleşik Krallık Rekabet ve Piyasalar Otoritesi (CMA) , anlaşmanın devam etmesi durumunda rekabetin (özellikle Sony için) etkilenme olasılığı konusundaki endişeleri dile getirdi. vasıtasıyla. Ancak Xbox patronu Phil Spencer, incelemenin çok “adil” ve “garantili” olduğu görüşünde.

Son zamanlarda Wall Street Journal Tech Live etkinliğinde konuşan Spencer, önerilen anlaşmanın kendisini altında bulduğu inceleme hakkında sorulduğunda, 70 milyar dolarlık satın alma ölçeği göz önüne alındığında, tartışmaların anlaşılmasının kolay olduğunu söyledi.

“Tartışmaların çok adil ve dürüst olduğunu söyleyebilirim” dedi ( VGC tarafından yazıldı ). “Bu büyük bir satın alma, hiç şüphe yok. Teknoloji endüstrisindeki rolünde Microsoft, büyük bir teknoloji şirketi ve bu boyutta bir satın alma konusundaki tartışmanın garanti edildiğini düşünüyorum ve harcanacak zamanı takdir ettim. ”

Spencer, Microsoft CEO’su Satya Nadella’nın benzer son açıklamalarını yineleyerek satın almanın onaylanacağından emin olduğunu söylemeye devam etti .

“Gerçekten anlaşmanın pazarlarda onaylanmasına odaklandık – buna güveniyorum” dedi. “Geçen hafta Londra’daydım, tüm düzenleyici kurullarla görüşmeye devam ettim ve anlaşmayı onaylayacağımızdan emin oldum.”

Özellikle PlayStation’dan önerilen satın alma işlemine çok sayıda muhalefet ortaya çıktı. SIE CEO’su Jim Ryan, Microsoft’un Sony’nin Activision ile olan mevcut anlaşmasının ötesinde üç yıl boyunca Call of Duty’yi  PlayStation’da tutma teklifini kamuoyu önünde  yetersiz olarak nitelendirdi. edinme .

Bir önceki yazımız olan Call of Duty: Modern Warfare 2'nin Kanada'daki Fiziksel Xbox Kopyaları Baskı Hatası Nedeniyle Onu PlayStation En Çok Satan Olarak Tanıttı başlıklı makalemizde ACTIVISION, CALL OF DUTY: MODERN WARFARE 2 ve INFINITY WARD hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Xbox Boss, Önerilen Activision Satın Alma İşleminin İncelenmesinin “Adil ve Garantili” Olduğunu Söyledi

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!