featured

Grand Theft Auto 6 Sızıntılarının Geliştirme Üzerinde Herhangi Bir Etkisi Olmayacak – Take-Two CEO’su

service service
TGOXİ

Take-Two patronu Strauss Zelnick’e göre , sızıntılara rağmen Grand Theft Auto 6’nın gelişimi etkilenmeyecek. Şirketin kazanç çağrısı sırasında Zelnick, başlangıçta geliştirici Rockstar tarafından da yapılmış olan açıklamayı yaptı.

VideoGamesChronicle’a göre Zelnick, “Sızıntı ile ilgili olarak, çok talihsizdi ve bu tür olayları gerçekten çok ciddiye alıyoruz” dedi . “Herhangi bir maddi varlığın alındığına dair bir kanıt yok, bu iyi bir şey ve sızıntının kesinlikle gelişme veya benzeri herhangi bir şey üzerinde herhangi bir etkisi olmayacak, ancak bu çok hayal kırıklığı yaratıyor ve konularda her zamankinden daha uyanık olmamıza neden oluyor. Siber güvenlikle ilgili.”

Rockstar Games, Grand Theft Auto 6 oynanış görüntülerinin birçoğunun çevrimiçi olarak yayınlanmasından kısa bir süre sonra , Eylül ayında benzer bir açıklama yapmıştı .

Sızıntılara rağmen , oyunun varlığı dışında Grand Theft Auto 6 ile ilgili çok az ayrıntı resmi olarak açıklandı. Ayrıca şu anda oyunun çıkış tarihi hakkında bir bilgi yok, ancak raporlara göre Rockstar, 2024 veya 2025 sürümünü hedefliyor.

Heyecanla beklenen devam filminin bir kadın kahramanı içereceğini ve Vice City’de geçeceğini belirten raporlar da ortaya çıktı .

Bir önceki yazımız olan Resident Evil Village VR PC ve Oculus'a Gelebilir başlıklı makalemizde capcom, meta quest 2 ve pc hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Grand Theft Auto 6 Sızıntılarının Geliştirme Üzerinde Herhangi Bir Etkisi Olmayacak – Take-Two CEO’su

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!