featured

Resident Evil Village VR PC ve Oculus’a Gelebilir

service service
TGOXİ

PlayStation VR2 başlığı çıktıktan sonra Resident Evil Village’ın VR’da oynanabileceği zaten iyi biliniyor olsa da Reddit LitheBeep’teki veri madenciliği, PC’deki VR oyuncularının Castle Dimitrescu’nun salonlarını deneyimleyebileceğine dair ipuçları keşfetti .

LitheBeep, oyunun yürütülebilir dosyasının, OpenVR, OculusTouch, OculusVR ve OculusRemote dahil olmak üzere PSVR dışında bir dizi platforma referanslar içerdiğini keşfetti. Ayrıca autoLaunchSteamVROnButtonPress dizesine bir başvuru vardır.

Bu, Resident Evil Village’ın VR deneyiminin PlayStation VR2’ye özel olmaktan ziyade SteamVR gibi platformlara ve Meta Quest 2 gibi Oculus başlıklarına da geleceği anlamına geliyor.

VR’ye gelen ilk modern Resident Evil oyunundan çok uzakta—PS4, Resident Evil 7 biyolojik tehlikenin bir VR versiyonunu gördü ve Meta Quest 2, Resident Evil 4 VR’yi aldı— bu, PCVR’de ilk kez bir Resident Evil oyunu olacak .

Resident Evil Village’ın VR sürümünün henüz bir çıkış tarihi olmamasına rağmen, muhtemelen PlayStation VR2’nin lansmanı ile birlikte sunulacak. Bu arada Resident Evil Village PC, PS4, PS5, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

Bir önceki yazımız olan Gears of War Canlı Aksiyon Filmi ve Animasyon Uyarlaması Netflix'te başlıklı makalemizde gears of war, Gears of War: Ultimate Edition ve koalisyon hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Resident Evil Village VR PC ve Oculus’a Gelebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!