featured

Hearthstone: Heroes of Warcraft, 6 Aralık’ta Lich King Genişletmesinin Yeni Yürüyüşünün Bir Parçası Olarak Ölüm Şövalyesi Sınıfı Aldı

service service
TGOXİ

Blizzard, kart oyunu Hearthstone: Heroes of Warcraft için oyuna yeni bir oynanabilir sınıf olan Death Knight’ı ekleyen yeni bir güncelleme duyurdu . Aşağıdaki videoda yeni kahramanın ve yeni March of the Lich King kart setinin ayrıntılarına göz atın.

Genişleme, 6 Aralık’ta Hearthstone: Heroes of Warcraft’ı vuracak ve 203 yeni kart içerecek. Bu sayı, Ölüm Şövalyesi için 32 çekirdek kartı içerir.

Warcraft ortamına aşina olan herkes için açık olması gerektiği gibi, Death Knight’ın başlangıç ​​karakteri Arthas Menethil’dir. Sınıf, kartlarında runik hizalamalardan yararlanır. Rünlerin kullanımı, üç runik renk arasında bir dengeye ihtiyaç duyan yeni sınıf için inşa edilebilecek güverte türlerini de tanımlar.

Death Knight, Hearthstone: Heroes of Warcraft’ın Demon Hunter’dan sonra 9 sınıftan oluşan çekirdek kadrosuna eklenen ikinci oyundur. Bu, oyundaki toplam oynanabilir sınıf sayısını 11’e çıkarır.

Bir önceki yazımız olan Steam, Keşif ve Arama Seçeneklerine 100'den Fazla Dil Desteği Ekliyor başlıklı makalemizde pc, Steam ve Steam Deck hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Hearthstone: Heroes of Warcraft, 6 Aralık’ta Lich King Genişletmesinin Yeni Yürüyüşünün Bir Parçası Olarak Ölüm Şövalyesi Sınıfı Aldı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!