featured

Steam, Keşif ve Arama Seçeneklerine 100’den Fazla Dil Desteği Ekliyor

service service
TGOXİ

Valve, Steam’e yeni bir güncelleme duyurdu ve bu sefer İngilizce dışındaki diller için mağaza cephesine daha fazla destek getirdi. Bir blog gönderisinde ayrıntılı olarak açıklanan güncelleme, oyuncuların dil tercihlerini belirlemelerine ve 100’den fazla dil arasından oyun bulmalarına olanak tanıyor.

Oyuncular artık Steam arayüzünün hangi dilde sunulacağını belirleyen bir birincil dilin yanı sıra, oyuncuların bu diller için hazırlanmış içeriği de görmelerini sağlayan ikincil ve ek dilleri seçebilirler.

Steam artık kullanıcıların arama ve filtreleme seçeneklerini kullanarak sonuçları dil seçeneklerine göre düzenlemesine izin veriyor ve Steam’in Keşif özellikleri bile artık dilleri hesaba katıyor.

Steam’in bir platform olarak muazzam başarısını göz önünde bulunduran birçok oyuncu için ek diller şüphesiz iyi bir şey olacaktır. Daha geçen ay Steam , gezegenin dört bir yanından 30 milyondan fazla eş zamanlı kullanıcıya sahip olarak önemli bir kilometre taşını geçmeyi başardı .

Bir önceki yazımız olan Epic Games, Gears of War'ı Xbox'a Satmadan Önce "Gerçekten Ne Yapacağını Bilmiyordu" – Cliff Bleszinski başlıklı makalemizde Epic Games, gears of war ve koalisyon hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Steam, Keşif ve Arama Seçeneklerine 100’den Fazla Dil Desteği Ekliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!