featured

Hem 11 İnç hem de 12,9 İnç iPad Pro Modellerinde Gelecek Yıl Samsung’un OLED Panelleri Bulunacak

service service
TGOXİ

İPad Pro uzun zamandır aynı tasarıma sahip. Bununla birlikte, şirket tabletin daha büyük 12.9 inç varyantına bir mini LED panel ekledi. Apple şimdi iPad Pro ve MacBook Pro’nun gelecekteki modelleri için OLED paneller geliştiriyor. Konu hakkında daha fazla ayrıntı okumak için aşağı kaydırın.

Apple, 2024 ve 2026’da sırasıyla OLED iPad Pro ve MacBook Pro modellerini piyasaya sürecek

Yeni bir rapora göre Kore’nin ET Haberleri, Apple, 2024 ve 2026’da sırasıyla iPad ve MacBook modelleri için OLED paneller geliştiriyor. Rapor, Samsung’un 11 inç ve 12,9 inç iPad Pro ve 14 inç ve 16 inç MacBook Pro modelleri için OLED paneller üzerinde çalışmaya başladığını gösteriyor. Raporda ayrıca şirketin gelecek yıl OLED ekranlı ilk iPad’i piyasaya süreceği öne sürülüyor.

OLED iPad Pro ile ilgili ayrıntıları ilk kez duymuyoruz. Tanınmış analist Ross Young, OLED iPad Pro modellerinin ekran boyutuna sahip olacağını öne sürüyor 11,1 inç ve 13 inç. Mevcut iPad Pro modelleri 11 inç ve 12,9 inç ekran boyutuna sahiptir. Bunun anlamı, şirketin şasiye daha büyük bir ekran sığdırmak için iPad Pro’yu yeniden tasarlayabilmesidir.

OLED iPad Pro ve MacBook Pro Lansmanı

Apple’ın 12,9 inç iPad Pro’daki mini LED ekranı

Bir önceki yazımız olan Google, Çalışanları İşten Çıkarma konusunda Amazon, Microsoft ve Meta\'ya Katıldı başlıklı makalemizde amazon, Google ve Microsoft hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Hem 11 İnç hem de 12,9 İnç iPad Pro Modellerinde Gelecek Yıl Samsung’un OLED Panelleri Bulunacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!