featured

Hideo Kojima Bir Sonraki Oyununda Olması İçin Woodkid’i Tarandı

service service
TGOXİ

Hepimiz nefesimizi tutmuş bir şekilde Hideo Kojima ve Kojima Productions’taki ekibinin bir sonraki adımda ne üzerinde çalıştığını öğrenmek için bekliyoruz ve bu cephedeki somut ayrıntılar henüz gelmemiş olsa da (en azından resmi bir kapasitede) adamın kendisi şifreli bir şekilde devam ediyor. burada ve orada çerez bırakın.

Örneğin son zamanlarda, örneğin, Twitter’da, Kojima Productions’ın Fransız müzisyen Yoann Lemoine’i – daha çok Woodkid olarak bilinir – taradığını açıkladı; bu, onun benzerliğinin, ne olursa olsun, stüdyonun bir sonraki oyununda ortaya çıkacağı anlamına geliyor.

Bu, elbette, oyunları için benzerliklerini sağlayan bir dizi ünlüye özel bir düşkünlüğü olan Kojima için çok karakterli. Death Stranding’in  ana kadrosu elbette yıldızlarla doluydu, ancak yan karakterler için bile Conan O’Brien, Jordan Vogt-Roberts, Sam Lake ve hatta Geoff Keighley gibilerini getirdi.

Son zamanlarda Kojima, Elle Fanning’in bir sonraki oyununda oynayacağını doğruladı . Raporlar, söz konusu oyunun Death Stranding’in devamı olduğunu öne sürdü 

İlginç bir şekilde, Kojima kısa süre önce geliştiricinin bir sonraki oyununun yapmayı planladığı şeyi başarması durumunda “neredeyse yeni bir ortam gibi” olacağını söyledi. Bununla ilgili daha fazla bilgiyi buradan okuyun .

Bir önceki yazımız olan Xbox Boss, Önerilen Activision Satın Alma İşleminin İncelenmesinin “Adil ve Garantili” Olduğunu Söyledi başlıklı makalemizde ACTIVISION, Activision Blizzard ve Microsoft hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Hideo Kojima Bir Sonraki Oyununda Olması İçin Woodkid’i Tarandı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!