featured

Hitman 3, 26 Ocak’ta Hitman World of Assassination Oluyor

service service
TGOXİ

IO Interactive, Hitman’ın “World of Assassination” üçlemesindeki tüm başlıkların ve içeriğin birleştirildiğini duyurdu . Hitman 3 , 26 Ocak’ta Hitman World of Assassination oluyor ve Hitman 1 ve 2’ye erişim sağlıyor. Mevcut sahipler yükseltmeyi tüm platformlarda ücretsiz olarak alacaklar.

İleriye dönük yalnızca iki sürüm satın alınabilir. Hitman World of Assassination yaklaşık 70$’a mal olacak ve temel oyun, Hitman 1 Yılın Oyunu Erişim Bileti ve Hitman 2 Standart Erişim Biletini içeriyor. Ayrıca Hitman 3’ün Deluxe Paketi ve Seven Deadly Sins Collection’ın yanı sıra Hitman 2 Expansion Access Pass’ı içeren Hitman World of Assassination Deluxe Paketi de yaklaşık 30$’a sahip.

Oyuncuları daha fazla barındırmak için IO Interactive, Steam’de bir “seti tamamla” seçeneği sunuyor. Yani, Hitman 3’ün Deluxe Paketine ve Seven Deadly Sins Collection’a sahipseniz ancak Hitman 2 Expansion Access Pass’a sahip değilseniz, bunun için sadece 10$ ödemeniz gerekiyor. Bunların her biri, her biri 10 ABD Doları karşılığında bir oyun içi mağazada bulunacak ve kalan içeriği indirimli bir fiyata satın almanıza olanak tanıyacak.

Hitman 1 ve 2 artık dijital olarak satın alınamayacak, ancak mevcut sahipleri bunlara erişmeye devam edebilecek. Ayrıca Hitman World of Assassination üzerinden Hitman 3’ü mevcut haliyle de oynayabilirsiniz . İkincisinin piyasaya sürülmesi, Hitman 3 sahipleri için ücretsiz olan yeni Freelancer moduyla aynı zamana denk geliyor . 

Bir önceki yazımız olan 2023'TE GÖRMEYİ BEKLEDİĞİMİZ 5 OYUN DUYURUSU başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Hitman 3, 26 Ocak’ta Hitman World of Assassination Oluyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!