featured

Konsol ve PC için 2023’ün en çok beklenen 5 oyunu

service service
TGOXİ

Marvel'in Örümcek Adam 2

Marvel’in Örümcek Adam 2

Insomniac, Spider-Man 2’yi gelecek yıl piyasaya sürecek ve başrolde Peter Parker ve Miles Morales olacak. Her ikisi de oyunda Venom ve diğer kötü adamlarla mücadele edecek. Oyun 2023 sonbaharında, yani eylülden sonra başlayacak.

2 / 5

Hogwarts Mirası

Hogwarts Mirası

Hogwarts Legacy, Harry Potter hayranları için merakla beklenen oyunlardan biridir. Diğer oyunların aksine bu, Warner Bros’un yeni bir oyunu olacak. Büyü, canavarlar ve Harry Potter ve Fantastik Canavarlar dünyasından bazı tanıdık karakterlerin yer aldığı bir Açık dünya oyunu olacak. 10 Şubat 2023’te başlayacak.

3 / 5

Assassin's Creed Mirage

Assassin’s Creed Mirage

Assassin’s Creed serisi son birkaç oyundan bu yana değişiyor. Ancak Ubisoft, bir sonraki oyunu Assassin’s Creed Mirage ile gizlilik ve hikaye anlatıcılığına odaklanarak köklerine geri dönmeyi planlıyor. Oyun 2023 yılının ortalarında çıkacak ve 9. yüzyıl Bağdat’ında geçecek.

4 / 5

Ufuk: Dağın Çağrısı

Ufuk: Dağın Çağrısı

Horizon serisinin bir sonraki oyunu, Dağın Çağrısı 22 Şubat 2023’te çıkacak. Aynı zaman çizelgesinde mevcut olacak olan PSVR 2 için gelecek.

5 / 5

Resident Evil 4 Yeniden Yapım

Resident Evil 4 Yeniden Yapım

Yeni oyunların ve devam filmlerinin ortasında, bir yeniden yapım göreceğiz. Resident Evil 4 Remake, 24 Mart 2023’te çıkacak. Hayatta kalma korku türünde gelecek yılın merakla beklenen oyunu.

Bir önceki yazımız olan Epic Games 25 Aralık’ta Hangi Oyunu verecek? başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Konsol ve PC için 2023’ün en çok beklenen 5 oyunu

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!