featured

Epic Games 25 Aralık’ta Hangi Oyunu verecek?

service service
TGOXİ

Epic Games’in her gün verdiği ücretsiz oyunların yılbaşı hediye paketinde detaylar bulunmaktadır ve aslında Epic Games, oyunları önceden tahmin etmenizi sağlamaktadır.

EPIC GAMES 25 ARALIK ÜCRETSİZ OYUNU

Epic Games’in 25 Aralık ücretsiz oyunu kapağında KOLYE figürü bulunmaktadır. Bir sonraki oyunun herhangi bir Death Staranding olması mümkündür.

  • Epic Games 25 Aralık ücretsiz oyunu

Reddit’teki oyun topluluklarında viral olan bir paylaşıma göre Epic Games’in 25 Aralık 2022 tarihinde vereceği ücretsiz oyun Hideo Kojima’nın yavaş temposu sebebiyle eleştirilse de yıldızlar geçidi gibi kadroya, güçlü bir hikaye anlatımına sahip oyunu Death Stranding olacak.

Bir önceki yazımız olan Playstation Plus Ocak ayında verilecek oyunlar sızdırıldı! başlıklı makalemizde ücretsiz oyun playstation 4 Playstation 5 playstation plus sony hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Epic Games 25 Aralık’ta Hangi Oyunu verecek?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!