featured

Marvel’s Midnight Sun, Nico’ya Odaklanan Yeni Fragmanı Yayınladı

service service
TGOXİ

Geliştirici Firaxis ve yayıncı 2K, Marvel’s Midnight Suns için bu sefer Nico’ya ışık tutan yeni bir fragman yayınladı . Fragman bize Nico’nun yaklaşan strateji oyunundaki yeteneklerine kısa bir bakış sunuyor.

Kalıp gibi göründüğü gibi, bu kahraman spot fragmanı, muhtemelen karakterin tarihini açıklayan bir video ve bize karakterin nasıl oynandığını gösteren başka bir fragman gibi, ileride yayınlanacak olan Nico hakkında daha fazla fragmanın başlangıcıdır.

Marvel’s Midnight Suns’ın son fragmanı , Blade’e ve onun kanamaya dayalı beceri setine odaklandı . Öncelikle bir cephe saldırganı olan Blade, Zincir saldırılarında ve düşmanların her turda hasar almasına neden olan Kanama hasarı uygulama konusunda uzmanlaşmıştır.

Blade’den önce Marvel’s Midnight Suns , Magik’in yeteneklerine , The Hunter’ın oynanışına ve The Hunter’ın geçmişine odaklanan fragmanlar yayınladı .

Marvel’s Midnight Suns , 2 Aralık’ta PC, Xbox Series X/S ve PS5 için çıkacak . Xbox One, PS4 ve Nintendo Switch’te daha sonra bir sürüm de planlanıyor.

Bir önceki yazımız olan Sonic Frontiers, Monster Hunter Collaboration DLC'sini 15 Kasım'da Alacak başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Marvel’s Midnight Sun, Nico’ya Odaklanan Yeni Fragmanı Yayınladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!