featured

Mortal Shell Bağımsız Soulslike Oyunu Epic Games Store’da Ücretsiz

service service
TGOXİ

Ağustos 2020’de Cold Symmetry (geliştirici) ve Playstack (yayıncı) tarafından piyasaya sürülen bağımsız Soulslike oyunu Mortal Shell, bugün saat 17:00’ye kadar Epic Games Store kitaplığınıza ücretsiz olarak eklenebilir .

Mortal Shell, Souls formülünün, hikayesini anlatmak için aşırı dolgu veya seviyelendirmeye ihtiyaç duymayan bir aksiyon RPG’sinde iyi bir şekilde kullanılabileceği ilginç bir durumdur. Soulslikes standartlarına göre inanılmaz derecede kısa olsa da, savaşa yönelik benzersiz savunma yaklaşımları ve silahların/mermilerin sinerjisi, Mortal Shell’e büyüyen türde kendi nişini veriyor. Geleneksel bir AAA macerasının yarı fiyatına Mortal Shell, hardcore aksiyon RPG türünün yerleşik hayranları için kesinlikle ani bir satın almaya değer. 

Yeni Roguelike Modu Hiçbir koşunun

aynı olmadığı, kendi kendini değiştiren bu dünyada kendi kurtuluş yolunuzu çizin. Fallgrim’e ve ötesine dağılmış olan yükseltme sütunlarından kendi savaş disiplininizi oluşturun. Egzotik silah geliştirmelerinden tamamen yeni manevralara kadar 100’den fazla yükseltme size miras kalacak.

Yeni Oynanabilir Deniz Kabuğu: Hadern

Bir zamanlar yakalanması zor öğretmeniniz, şimdi ise ustalaşmanız gerekiyor. Hadern, Mortal Shell’in beşinci ele geçirilebilir Kabuğu olur ve hem Mortal Shell’in ana kampanyasında hem de The Virtuous Cycle’da oynanabilir. Eşsiz beceri ağacı, hançer ustalığından korkunç bir ceza alma yeteneğine kadar doğuştan gelen yeteneklerin yeni bir alanının kilidini açar.

Yeni Dönüşen Silah: Axatana

Fallgrim’in en saygıdeğer silahı gün ışığına çıkarıldı. Axatana, ellerinizde isteğinize göre eğilir, an geldiğinde üstün bir ağır baltaya dönüşür ve arzu ettiğinizde şimşek hızında ikili katanalara ayrılır. Her iki duruş için benzersiz hareket setleri, kilidini açmak için size aittir.

Bir önceki yazımız olan Streets of Tarkov Sonunda AMD FSR 2.1 ile Birlikte Escape from Tarkov'a Eklendi başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Mortal Shell Bağımsız Soulslike Oyunu Epic Games Store’da Ücretsiz

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!