featured

MultiVersus, Yeni Güncellemeyle İzleyici Modu Ekliyor

service service
TGOXİ

Çoklu Versiyon

Bu yılın başlarında açık beta olarak piyasaya sürüldüğünden beri  MultiVersus , Black Adam ve daha yakın zamanda Marvin the Martian gibi oyuncuların savaş alanına girmesi için bir dizi yeni karakter ekleyen birçok güncelleme aldı . Platform dövüşçüsü için bir güncelleme daha yayınlandı ve beraberinde yeni karakterler getirmese de oyuna çok istenen bir özellik eklendi.

En yeni güncellemesi ile  MultiVersus  , izleyici modunu ekledi. Sadece dört arkadaşınızla maçları izlemekle kalmaz, aynı zamanda botlar arasındaki maçları da izleyebilirsiniz. Bu arada, geliştirici Player First Games tarafından Twitter’da paylaşılan yama notlarına göre, güncelleme ayrıca Batman, Wonder Woman, Superman, Black Adam, Morty, Jake ve daha fazla. Aşağıdaki tam yama notlarına göz atın.

MultiVersus  ; PS5 , Xbox Series X/S, PS4, Xbox One ve PC’de mevcuttur.

Bir önceki yazımız olan Bir sonraki günlük ücretsiz Epic Games Store oyunu, görünüşe göre güvenilir bir sızıntı kaynağı tarafından ortaya çıktı. başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
MultiVersus, Yeni Güncellemeyle İzleyici Modu Ekliyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!