featured

Need for Speed ​​Unbound, “Olabilecek En İyi Deneyimi Sunmak” İçin PS4 ve Xbox One’ı Atladı

service service
TGOXİ

Mevcut konsol neslinin iki yılını geride bıraktık, ancak şimdi bile PS4 ve Xbox One, hem birinci hem de üçüncü taraf geliştiricilerden önemli ölçüde destek almaya devam ediyor ve çoğu büyük (ve başka türlü) sürümler, nesiller arası oyunlar olarak piyasaya sürülüyor. Elbette bazı oyunlar, yalnızca yeni nesil donanım için piyasaya sürülme kararı alıyor ve bunlardan biri sadece birkaç gün önce  Need for Speed ​​Unbound ile piyasaya sürüldü. 

Peki geliştirici Criterion, açık dünya yarışçısı için tam olarak neden bu kararı verdi? Creatif Director Kieran Crimmins , Traxion.gg ile yaptığı bir röportajda , stüdyonun “mümkün olan en iyi deneyimi sunmak” istediğini söyledi ve bu nedenle, yalnızca mevcut nesil donanımlar için geliştirme yapmanın doğru yol olduğuna karar verdi.

“Yani, istedik,” dedi. “Biz bunları incelerken, mevcut nesil konsollarda yapabildiklerimiz, önceki nesillerde yapabildiklerinizden çok daha iyi. Onu ikiye katlamak istedik, onu oynayabilecek oyunculara mümkün olan en iyi deneyimi sunmak istedik.”

“Hepsini saniyede 4k 60 karede oynayan HDR, kesinlikle dönüştürücü bir yarış oyunu deneyimidir” diye ekledi. “Yeni fizik sistemi, yeni kullanım, yeni efektler ve yeni grafiklerle onu oynayan herkesin tamamen anlayacağını hissediyorum.”

Crimmins, Criterion’un önceki nesil konsolların devasa kurulum tabanlarını geride bırakmakta tereddüt edip etmediği sorulduğunda, “Bu bir utanç,” dedi. “Casio saatinizden HDTV’nize kadar bildiğiniz her şeyi yayınlamayı çok isterim. Ama elimizden gelenin en iyisini yapmak istiyoruz, bilirsiniz, elimizden gelen en iyi oyuncu deneyimini yaşatmak istiyoruz.”

İlginç bir şekilde Star Wars Jedi: Survivor , Dead Space ve  (raporlara inanılacaksa) Dragon Age:Dreadwolf dahil olmak üzere EA tarafından yayınlanan bir dizi başka büyük oyun da yalnızca PC ve mevcut nesil konsollar için piyasaya sürülecek 

Need for Speed Unbound , PS5, Xbox Series X/S ve PC’de mevcuttur.

Bir önceki yazımız olan Fortnite 4. Bölüm Yeni Bir Ada, Doom Slayer, Geralt ve Daha Fazlasını Getiriyor başlıklı makalemizde android, Epic Games ve fortnite hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Need for Speed ​​Unbound, “Olabilecek En İyi Deneyimi Sunmak” İçin PS4 ve Xbox One’ı Atladı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 14 Temmuz 2023, 13:41

    […] oyun yayıncısı Antstream Arcade, Xbox One ve Xbox Series X|S için geniş bir lisanslı retro oyun koleksiyonunu bu ayın sonunda […]

    Cevapla
Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!