featured

Netflix, Mart Sonuna Kadar Şifre Paylaşımı İçin Ücret Almaya Başlayacak

service service
TGOXİ

Netflix, şifreleri paylaşmak için ek bir ücret almanın, ilk geri tepmeye rağmen uzun vadeli gelir yaratmada yardımcı olacağına inanıyor

Bir kazanç raporu, Netflix bu yeni değişikliği bu yılın ilk çeyreğinin sonuna doğru uygulayacak. Değişiklik, şu anda şifrelerini abone ile aynı hane dışındaki herhangi biriyle paylaşıyorsa, kullanıcıların daha yüksek bir aylık ücret ödemelerini isteyecektir.

Kazanç raporu Netflix’in abonelere “Netflix’i yaşamadıkları insanlarla paylaşmak istiyorlarsa ekstra ödeme seçeneği,” ancak, fiyatlandırma hakkında herhangi bir ayrıntı yoktur. Platform devam ederse, bir geri tepme olabilir, ve şirket bunun farkındadır ve gelecekte “gelişmiş toplam gelire” yardımcı olabileceğinden bu uygulamaya devam etmek istemektedir.

Peki bu süreç nasıl çalışıyor? Bu şifre paylaşımı sınırlamasının zaten uygulandığı ülkelerde, Netflix kullanıcıların şifrelerini paylaşmasını durdurmaz veya engellemez. Ancak, artık hesap sahibine gönderilen bir doğrulama kodu alırsınız. Kullanıcılar kodu girdikten sonra, paylaşılan hesaba erişebilirler, ancak bundan sonra bile hesap sahibi ücreti ödemeye karar verene kadar istemler görünecektir.

Bir önceki yazımız olan Hem 11 İnç hem de 12,9 İnç iPad Pro Modellerinde Gelecek Yıl Samsung'un OLED Panelleri Bulunacak başlıklı makalemizde Apple, Ipad ve OLED hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Netflix, Mart Sonuna Kadar Şifre Paylaşımı İçin Ücret Almaya Başlayacak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!