featured

Overwatch 2: 2. Sezon Yayında

service service
TGOXİ

Overwatch 2’nin ikinci sezonu şimdi Xbox One, Xbox Series X/S, PS4, PS5, PC ve Nintendo Switch için yayında. Kadroya yeni bir Tank olan Ramattra’nın yanı sıra yeni bir Eskort haritası, Shambali Manastırı ve Zeus Junker Kraliçe Efsanevi Görünümü de dahil olmak üzere yeni görünümlere sahip bir Savaş Bileti ekler . Aşağıdaki lansman fragmanına göz atın.

Oyunun ilk Tempo Tankı olan Ramattra , savaşta Omnic ve Nemesis formları arasında geçiş yapabilir. İlki, mermi akışlarını ateşlemek ve engelleri yükseltmek için Void Accelerator kullandığını görürken, ikincisi bonus zırh verir, hasarı engeller ve kalkanları delen yumruklar salabilir. Ultisi, yakındaki düşmanlara zarar vermek için nanobotları kullanır ve hayatta kalanlar olduğu sürece devam eder .

Olympus Savaşı modu 5 – 19 Ocak 2023 tarihleri ​​arasında ve Kış Harikalar Diyarı 13 Aralık – 4 Ocak 2023 tarihleri ​​arasında yayınlanacak şekilde bu sezon daha fazla içerik geliyor. Ay Yeni Yılı ayrıca 17 Ocak 2023’te geri dönüyor ve şu tarihe kadar mevcut: 1 Şubat Oyuncular, her etkinlikte mücadeleleri tamamlayarak görünüm kazanabilir

Bir önceki yazımız olan Back 4 Blood – River of Blood Genişletme Paketi Çıktı başlıklı makalemizde Back 4 Blood, Back 4 Blood: River of Blood ve pc hakkında bilgiler verilmektedir.

0
sevindim
Sevindim
0
_zd_
Üzdü
0
sinirliyim_bana_dokunma
Sinirliyim Bana Dokunma
0
wow_bu_ne_la
wow Bu ne la
0
kusmak_zreyim
Kusmak Üzreyim
Overwatch 2: 2. Sezon Yayında

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

1 Yorum

  1. 5 Ağustos 2023, 18:19

    […] dair ipuçları vermişti. Cena, işbirliği haberini resmi Instagram sayfasında paylaştığı Overwatch 2 ekran görüntüsüyle de […]

    Cevapla
Content Protection by DMCA.com
Giriş Yap

TurkishGames.Net - Oyun İncelemeleri, Haberler, İpuçları ve Daha Fazlası-Community Of Players-Türk Oyuncu Topluluğu ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!